Sexy pruh látky / Pareo 2009

Sexy pruh látky / Pareo 2009

12. srpna 2009, Pareo, sarong, plavky, plážové oblečení, dovolená

Sponzorované odkazy

Pareo je větší kus látky, který se obmotává kolem těla, ale jeho způsob nošení může být pokaždé jiný. Velice oblíbeným je na plážích, kde ho také vidíme nejčastěji. Ženy a dívky, ale nejen ony, ho nosí kolem boků, přes ramena, nebo si z něho udělají elegantně uvázané šaty za krk. Pareo je velice elegantním doplňkem horního dílů bikin a plážových tílek, nosit se dá ale i na zcela nahém těle. Proto jeho způsob nošení závisí na Vaší odvážnosti.
Dříve se tento kus látky přiřazoval pouze k ženské sukni. Dnes je to oblečení, které nosí nejen ženy, ale i muži. Díky jeho vlavé látce a lehkému stylu si ho mohou dovolit nejen štíhlé postavy, právě naopak, pareo vyniká na všech typech postav a Vy sami můžete být pánem jeho uvazování a stylu i kombinací. I když je všeobecně známo, že pareo je typickým plážovým outfitům, nosit ho přesto můžete i třeba jako tuniku k letní kalhotám i k džínám.
Při troše odvážnosti, šikovnosti a nápaditosti přijdete i Vy na způsoby vázání a třeba i na zcela nové vychytávky.


Modrá je dobrá

Zkušené profesionálky ví, začátečnice se mohou učit. Podívejte se jak elegantně vypadá toto nádherně modré pareo uvázané za krk i nad prsy.
Jak si takové pareo uvázat se dozvíte na mnoho internetových stránkách, které Vám jistě poradí. Zcela jistě si z široké nabídky tohoto kousku vyberete tu Vaši oblíbenou barvu.


Uzlík na straně

Vkusně zavázané pareo může vypadat i pokud si jej uvážete okolo bokůa vytvoříte takzvanou zavinovací sukni. Vršek Vašeho outfitu si můžete doladit podle Vaší nálady, okolností i přání.
Na pláži a promenádách si s klidem můžete nechat horní díl Vašich oblíbených bikin, ale co do města? Pokud si myslíte, že bikiny do města nepatří, můžete si v horkých letních dnech klidně nějaký top.


Veselá v barvách

Kombinaci barevných pareí se můžete nechat inspirovat u následujících obrázků. I sportovní typy plavek můžou s pareem kratší délky okolo boků nabýt elegantní ráz. Ladná tmavší fialová barva za Vás vykouzlí své.
Máte rádi kombinaci barev modré, zelené a fialové? Inspirujte se jednoduchými, přesto sexy barevnými topy a dlouhým pareem.


Kombinace jsou in

Kombinovat toto léto tak můžete tedy i různé druhy plavek a k tomu příslušná parea. Pokud máte rádi vzory, určitě Vás mohou nadchnout následující fotografie, mezi které se řadí parea dlouhá i kratší. Samotný výběr záleží však pouze na Vás.


Pokud tedy ještě plánujete výjezd k moři, rozhodně si nezapomeňte takové pareo pořídit. Z jednoho kousku oblečení tak vykouzlíte několik outfitů, způsobů jak nosit takové pareo je totiž nespočetně.
Pokud se k moři již nechystáte, nevadí. Smyslné pareo využijete na každém koupališti či na chatě u kamarádky, nebo jako šátek přes ramena při každém chladnějším dni i večeru.

„Zdroj“: www.shopstyle.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu