Sexy léto u Bati / Žabky a sandálky Baťa 2009

Sexy léto u Bati / Žabky a sandálky Baťa 2009

15. srpna 2009, žabky, sandálky, klínový podpatek, akční ceny, páskové sandálky, letní obuv, letní boty, dámské boty

Sponzorované odkazy

Společnost Baťa má u nás v České republice dlouholetou tradici. Již dlouhé roky tak nabízí zákazníkům ty nejlepší modely obuvi a nejrůznější módní doplňky, jimiž jsou například kufry nebo kabelky.
Zákazníkem společnosti Baťa může být klidně celá rodina. Seženete zde totiž modely obuvi módní ale i zdravotní, a to pro ty nejmenší, teenagery i dospělé.
My se dnes podíváme na výběr žabek a sandálek, které Vám Baťa tuto sezónu nabízí. Nejenže všechny vypadají skvěle, navíc jsou letos opravdu za bezkonkurenční ceny.
Pro větší přehled žabek a sandálek Baťa můžete navštívit jejich „webové stránky“: www.bata.cz nebo zavítat do jejich poboček nejen po celé České republice, ale i ve světě. Jejich obuv je totiž obdivována nejen Čechy, ale zákazníky a klientelou z mnoha, a to nejen evropských, států.
Buďte v létě in s žabkami a sandálkami od Bati!


Žabky v barvách přírody

Letošní léto je ve znamení přírodních barev. Skvělým módním úlovkem tak budou žabky v hnědé či zlatavé barvě, jež jsou toto léto naprostou jedničkou.
Ani červená barva není ale letos pozadu, a tak si můžete pořídit i tuto vášnivou barvu a zkombinovat ji třeba s páskem ve stejném odstínu. A pokud se Vám navíc líbí červená v kombinaci s různě poskládanými kamínky, bude pro Vás Baťa tou správnou trefou.
Tradiční černou barvu na žabkách můžete zpestřit, pokud si pořídíte žabky s různými třásničkami nebo jinými doplňky na takovéto obuvi.
Všimnout si můžete i pokaždé jinak řešeného podpatku. Jakým žabkám dáte přednost Vy, záleží jen na Vás.


Barevné léto

Společnost Baťa však letos nezapomněla ani na příznivce veselých barev. Od žluté, růžové, přes oranžovou až po zelenou. V kolekcích Baťa můžete najít prostě vše.
Zajímavě řešené jsou na žabkách i různě překřížené pásky.
Položabky nebo polosandálky. I tak se dají nazvat modely v růžové nebo zelené barvě se zapínáním okolo kotníku.
Sportovní vzhled žabek může změnit oblečení, které si k obuvi vezmete, a samozřejmě módní doplňky, o které můžete outfit pouze vylepšit.
Pokud holdujete klínovým podpatkům, i zde si zajisté přijdete na své. Klínové podpatky jsou, jak jste si už možná všimli na ulicích, velice oblíbené, a tak ani společnost Baťa nezapomněla doplnit regály svých obchodů o takovéto zboží.


Pásky bez podpatku

Bezkonkurenční obuví jsou letos rozhodně páskové sandálky bez podpatku. Někdo určitým typům říká „kristusky“, jiný „gladiátorky“, a i takové modely můžete najít v obchodech společnosti Baťa.
S kamínkama, bez kamínků, okolo nártu, v černé, modré nebo tradiční ale oblíbené hnědé barvě, třeba takové gladiátorky si můžete právě Vy.
Nechat se inspirovat můžete ale i elegantnějšími sandálkami se zavazováním okolo lýtka, ale i modelem červených či růžových sandálek. I když se jedná o páskové sandálky, i tak všechny vypadají jinak.


Klínové podpatky

klínových podpatcích jsme již jednou v tomto článku mluvili. Právě takové podpatky jsou totiž letošní léto in. I zde máte na výběr z několika barev, typů i několika použitých materiálů.
Zaujmout by Vás mohli klínové sandálky elegantně bílé, či retro síťkované žluté, nebo sexy červené.
S prázdnou neodejdou ani dámy, které preferují sandálky v barvách béžových, a to ani ty, jimž se chodí dobře v nízkých klínových podpatcích.
A samozřejmě nechybí třeba ani klasické sandálky, celé v černé barvě.


Na vysoké noze

Samozřejmě ani klasické elegantní sandálky nevyšly letos z módy. Naopak, ozdobené o drobné doplňky, inspirované těmi nejposlednějšími módními hity, a v těch nejrůznějších barvách, jsou pro toto léto naprosto úžasnou volbou.
Pořídit si tak můžete otevřené sandálky v krásně syté žluté barvě, sandálky s páskami širšími i s úzkými, princeznovské růžové barvy s kamínkama nebo trendy a stylové barevnější sandálky s širším a vysokým podpatkem.


Na mnoho modelů se již vztahují akční ceny, a tak je zkuste nepropásnout a hurá ba nákupy do Bati.

„Zdroj“: www.bata.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu