Sexy léto u Bati / Žabky a sandálky Baťa 2009

Sexy léto u Bati / Žabky a sandálky Baťa 2009

15. srpen 2009, žabky, sandálky, klínový podpatek, akční ceny, páskové sandálky, letní obuv, letní boty, dámské boty

Sponzorované odkazy

Společnost Baťa má u nás v České republice dlouholetou tradici. Již dlouhé roky tak nabízí zákazníkům ty nejlepší modely obuvi a nejrůznější módní doplňky, jimiž jsou například kufry nebo kabelky.
Zákazníkem společnosti Baťa může být klidně celá rodina. Seženete zde totiž modely obuvi módní ale i zdravotní, a to pro ty nejmenší, teenagery i dospělé.
My se dnes podíváme na výběr žabek a sandálek, které Vám Baťa tuto sezónu nabízí. Nejenže všechny vypadají skvěle, navíc jsou letos opravdu za bezkonkurenční ceny.
Pro větší přehled žabek a sandálek Baťa můžete navštívit jejich „webové stránky“: www.bata.cz nebo zavítat do jejich poboček nejen po celé České republice, ale i ve světě. Jejich obuv je totiž obdivována nejen Čechy, ale zákazníky a klientelou z mnoha, a to nejen evropských, států.
Buďte v létě in s žabkami a sandálkami od Bati!

Sexy léto u Bati / Žabky a sandálky Baťa 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Žabky v barvách přírody

Letošní léto je ve znamení přírodních barev. Skvělým módním úlovkem tak budou žabky v hnědé či zlatavé barvě, jež jsou toto léto naprostou jedničkou.
Ani červená barva není ale letos pozadu, a tak si můžete pořídit i tuto vášnivou barvu a zkombinovat ji třeba s páskem ve stejném odstínu. A pokud se Vám navíc líbí červená v kombinaci s různě poskládanými kamínky, bude pro Vás Baťa tou správnou trefou.
Tradiční černou barvu na žabkách můžete zpestřit, pokud si pořídíte žabky s různými třásničkami nebo jinými doplňky na takovéto obuvi.
Všimnout si můžete i pokaždé jinak řešeného podpatku. Jakým žabkám dáte přednost Vy, záleží jen na Vás.

Sexy léto u Bati / Žabky a sandálky Baťa 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Barevné léto

Společnost Baťa však letos nezapomněla ani na příznivce veselých barev. Od žluté, růžové, přes oranžovou až po zelenou. V kolekcích Baťa můžete najít prostě vše.
Zajímavě řešené jsou na žabkách i různě překřížené pásky.
Položabky nebo polosandálky. I tak se dají nazvat modely v růžové nebo zelené barvě se zapínáním okolo kotníku.
Sportovní vzhled žabek může změnit oblečení, které si k obuvi vezmete, a samozřejmě módní doplňky, o které můžete outfit pouze vylepšit.
Pokud holdujete klínovým podpatkům, i zde si zajisté přijdete na své. Klínové podpatky jsou, jak jste si už možná všimli na ulicích, velice oblíbené, a tak ani společnost Baťa nezapomněla doplnit regály svých obchodů o takovéto zboží.

Sexy léto u Bati / Žabky a sandálky Baťa 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Pásky bez podpatku

Bezkonkurenční obuví jsou letos rozhodně páskové sandálky bez podpatku. Někdo určitým typům říká „kristusky“, jiný „gladiátorky“, a i takové modely můžete najít v obchodech společnosti Baťa.
S kamínkama, bez kamínků, okolo nártu, v černé, modré nebo tradiční ale oblíbené hnědé barvě, třeba takové gladiátorky si můžete právě Vy.
Nechat se inspirovat můžete ale i elegantnějšími sandálkami se zavazováním okolo lýtka, ale i modelem červených či růžových sandálek. I když se jedná o páskové sandálky, i tak všechny vypadají jinak.

Sexy léto u Bati / Žabky a sandálky Baťa 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Klínové podpatky

klínových podpatcích jsme již jednou v tomto článku mluvili. Právě takové podpatky jsou totiž letošní léto in. I zde máte na výběr z několika barev, typů i několika použitých materiálů.
Zaujmout by Vás mohli klínové sandálky elegantně bílé, či retro síťkované žluté, nebo sexy červené.
S prázdnou neodejdou ani dámy, které preferují sandálky v barvách béžových, a to ani ty, jimž se chodí dobře v nízkých klínových podpatcích.
A samozřejmě nechybí třeba ani klasické sandálky, celé v černé barvě.

Sexy léto u Bati / Žabky a sandálky Baťa 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Na vysoké noze

Samozřejmě ani klasické elegantní sandálky nevyšly letos z módy. Naopak, ozdobené o drobné doplňky, inspirované těmi nejposlednějšími módními hity, a v těch nejrůznějších barvách, jsou pro toto léto naprosto úžasnou volbou.
Pořídit si tak můžete otevřené sandálky v krásně syté žluté barvě, sandálky s páskami širšími i s úzkými, princeznovské růžové barvy s kamínkama nebo trendy a stylové barevnější sandálky s širším a vysokým podpatkem.

Sexy léto u Bati / Žabky a sandálky Baťa 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Na mnoho modelů se již vztahují akční ceny, a tak je zkuste nepropásnout a hurá ba nákupy do Bati.

„Zdroj“: www.bata.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu