Dobrodružná cesta k aktivnímu životu / Značková móda Bushman

Dobrodružná cesta k aktivnímu životu / Značková móda Bushman

10. září 2009, Bushman, volnočasová móda, sportovní móda, sportovní oblečení

Sponzorované odkazy

Jen málokdo ví, že Bushman je česká módní značka. Cizojazyčný název evokuje zahraniční dovoz. Pravda je v podstatě na půl cesty. Zakladatelé této lifestylové značky se opravdu inspirovali v zahraničí, ale výsledná práce náleží do rukou českých nadšenců volnočasových aktivit v čele s Jindřichem Melicharem. Ten zde začal v roce 1997 prodávat plátěné kalhoty s odepínacími nohavicemi, které jsou populární dodnes. Dostat se na trh s módou nebylo snadné, a tak bylo oblečení dodáváno do multibrandových obchodů. Brzy se ale značka přesunula do vlastních prostor a dnes najdete obchody Bushman v každém větším městě České republiky.

Milovníci přírody nosí Bushman

Oblečení Bushman je určeno pro náročné klienty, kteří tráví aktivně svůj volný čas a jsou ochotni připlatit si za kvalitní oděv. Věková skupina je stanovena v rozmezí 25–60 let. Jelikož se jedná o jedinečnou značku, která díky své exkluzivitě není ohrožena konkurenčním bojem, drží se stabilně na poli módy a nadále se rozvíjí. Styl značky je inspirován přírodou, domorodými národy a hlavně exotikou cestování, jíž její tvůrci prošli.

Kvalita a zase jen kvalita

Jedním z hlavních znaků značky Bushman je praktičnost a preciznost zpracování. Důraz na kvalitu přetrvává od jejího vzniku. Ta je důležitá zejména kvůli pohodlnému nošení a z hlediska životnosti. Vše je vyráběno výhradně z přírodních materiálů. Jedná se zejména o čistou bavlnu, a tak jsou výrobky značky Bushman šetrné i k životnímu prostředí.

Kolekce Bushman pro muže i ženy

Pánské kolekce se dělí do dvou sekcí: Kolekce Outdoorwear a Kolekce Lifestyle. Kolekce Outdoorwear je určena pro dobrodruhy tělem i duší. Na Vašich cestách po světě využijete precizně zpracované oblečení zaměřené na funkčnost a praktičnost. Unikátní a zároveň typický pro tuto kolekci je trojitý šev.

Kolekce Lifestyle je určena pro každodenní nošení. Využijete ji při pochůzkách ve měste nebo při odpočinkových aktivitách.Vy­jadřuje osobní styl a názor.

Kolekce pro ženy – Bushman for Ladies se vyznačuje pohodlnými střihy v kombinaci s přírodními barvami. Stejně jako mužské kolekce slouží aktivním lidem s vysokými požadavky na kvalitu. 

Zdroj: www.bushmanwear.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu