Letní móda v červenci 2009 na LuxuryMag.cz

Letní móda v červenci 2009 na LuxuryMag.cz

21. srpna 2009, LuxuryMag, luxurymag.cz, móda, móda 2009, červenec 2009, módní trendy, letní móda, letní oblečení

Sponzorované odkazy

Červenec je měsíc, kdy se léto rozbíhá na plné obrátky, začínají prázdniny a čas dovolených. LuxuryMag si však v červenci žádnou dovolenou nezval a i nadále vás informoval o novinkách ze světa módy, životního stylu, cestování a luxusní techniky.

Jak už jsme se zmínili, červenec je měsíc, kdy slunce začne opravdu pořádně pálit a léto tak po celkem ještě trochu chladnějším červnu vypuklo naplno. Do horkých letních dnů je tedy zapotřebí i letního oblečení a LuxuryMag vám přinesl hned několik typů, co na sebe toto léto sehnat. Co jistě určitě každá žena i dívka v létě patřičně unosí, jsou Krátké sukně, jaké jsou aktuální trendy v nošení krátkých sukní, jsme vám představili v jednom z našich červencových článků. Nezapomněli jsme samozřejmě ani na módu pro nožky, které v letních měsících velí jistě Žabky, které si můžete vzít nejen k vodě, ale i do města. Aby váš outfit vypadal dokonale, nazapomínejte ani na Letní doplňky, které kromě nadělání parády ještě také ochrání před nebezpečnými slunečními paprsky.

Stejně tak jako v červnu, tak i v červenci jsme věnovali pár článků i plavkám. Například jste si na webu LuxuryMag.cz mohli přečíst, pokochat se a inspirovat ke koupi plavek Calzedonia, Sièlei nebo D&G, které plně vystihují aktuální trendy co se týče plavek i plážové módy. Za sportovní plavky jsme v červnu vybrali oblíbené Plavky adidas.

I v červenci jsme vám přinášeli zprávy a novinky ze světa módního průmyslu. Tou, pro módní náruživce, zaručeně nejzajímavější byla spolupráce módního řetězce H&M s mistrem Jimmym Choo, jejíž výsledky, tedy krásné boty a kabelky, budeme moci zakoupit v listopadu tohoto roku.

Velmi aktuální dvojicí ve světě módy je návrhářské duo Marchesa, jejíž modely oblékla na červený koberec již nejedna celebrita. V Česku zas mnoho celebrit obléká modely kreativního Josefa Klíra, jehož profil, jsme vám také v červenci nabídli.

Doufáme, že i v červenci Vám články na LuxuryMag přinesly mnoho užitečných informací a velkou inspiraci do Vašeho šatníku u životního stylu.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu