Sport a zábava se značkou ALPINE PRO

Sport a zábava se značkou ALPINE PRO

23. srpna 2009, ALPINE PRO, sportovní oblečení, zimní oblečení, outdoorové oblečení, ski oblečení,

Sponzorované odkazy

Pro milovníky sportu je mnoho značek, které nabízejí vhodné oblečení. Ale je méně značek, které nabízejí kvalitní a funkční oblečení, které v sobě kombinuje styl a módní prvky. Jednou z těchto značek je ALPINE PRO . Společnost ALPINE PRO vyrábí a distribuuje sportovní a outdoorové oblečení, je příjemně překvapivé, že tato úspěšná společnost je českou firmou. ALPINE PRO je předním českým výrobcem, který vyrábí outdoorové, sportovní a ski oblečení. Přesto, že by se mohlo zdát sportovní oblečení pouze účelovou a funkční záležitostí značce ALPINE PRO se podařilo spojit moderní design s kvalitním sportovním provedením.

Především se jedná o lyžařské bundy a kalhoty, jarní bundy, produkty z fleece, funkční spodní prádlo, trika, obuv, batohy, doplňky, cestovní tašky a spacáky. Oblečení je testováno v extrémních podmínkách pro Váš nejlepší komfort a dokonalou funkčnost.Jestliže hledáte na zimu funkční bundu nebo kabát, ve které by vám bylo teplo a přesto jste nevypadala jako sněhulák nebo koule, je pro vás značka ALPINE PRO to pravé řešení.

Patří mezi rozhodující společnosti na českém trhu. V současné době je značkou s největší sítí autorizovaných prodejen v oblasti outdoorových aktivit. Společnost působí na Slovenském, Polském a Maďarském trhu. Dále je zastoupena v několika zemích obchodními zástupci, např. v Austrálii, Belgii, Francii, Portugalsku, Řecku, Itálii, Anglii, Chorvatsku, Srbsku, Rusku a dalších zemích.

ALPINE PRO představuje pro zákazníka garanci širokého výběru značkových produktů pro všechny druhy aktivit se zárukou příznivého poměru mezi cenou, kvalitou a módním designem. Značka vyrábí své oblečení z vysoce kvalitních, funkčních materiálů a technologií, jako je například EVENT, POLARTEC, PTX, COOLMAX, SOFT SHELL WINDBARRIER a další.

První kolekce ALPINE PRO vznikla v roce 1998, firma vznikla spojením spolužáků z Vysoké školy ekonomické – Václava Hrbka a Vladislava Fedoše.

Zdroj: http://www.alpinepro.cz/, http://www.bundyzimni.info/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu