Na křídlech řeckých bohů / Sportovní tašky a kabelky značky Nike

Na křídlech řeckých bohů / Sportovní tašky a kabelky značky Nike

31. srpna 2009, Nike.sportovní tašky, sportovní kabelky, sportovní tašky Nike, sportovní kabelky Nike, nike.com

Sponzorované odkazy

Sportovní styl je velmi pohodlný a praktický. Právě proto si jej oblíbily miliony lidí na celém světě. Postupem času se z obyčejných tepláků stal populární kus oblečení vhodný i na běžné nošení. Firmy, které se zabývají prodejem sportovních oděvů, se předhánějí v navrhování originálních modelů. Jinak tomu není ani u sportovních doplňků. Z obyčejné sportovní tašky se vyvinul nezbytný módní doplněk. Světoznámá značka Nike nabízí stylové sportovní tašky a kabelky, které podléhají nejen módním trendům, ale i nárokům zákazníků.

Každý módní lajk zná značku Nike

Když atlet Phil Knight a jeho trenér Bill Bowerman založili společnost Nike (tehdy Blue Gibons Sports), jistě netušili, kam bude sahat sláva této značky za několik desítek let. Jejich prvotním záměrem bylo pouze poskytnout běžcům lepší obuv. Dnes nabízí značka Nike, jejíž symbol je napodobeninou křídla řeckých bohů, multifunkční typy oděvů, obuvi i doplňků. Nike si oblíbili sportovci, celebrity i široká veřejnost. Nesmírné popularitě se těší zejména sportovní tašky a kabelky. Vyrábí se z různých materiálů, ve všech možných velikostech a především s důrazem na jejich funkčnost. Ovšem v nových kolekcích již nalezneme mnoho elegantnějších modelů, které se postupně odpojují od ryze sportovního stylu.

Nike – tvůrce sportovních kabelek

Ne každá žena si potrpí na elegantní nebo luxusní kabelky. Nike přináší skvělý kompromis. Sportovní kabelky s jednoduchými elegantními prvky. Jedná se zejména o tvary kabelek a o kratší uši, díky nimž je kabelka umístěna pod rameno.

Některé mají tak krátké uši, že se dají elegantně nosit přehozené přes pokrčenou ruku.

Mezi nejoblíbenější a nejnakupovanější barvy patří bílá a černá, ale do popředí se rychlým tempem dostávají výraznější barvy, zejména sytě růžová.

Sportovní tašky Nike pro muže i ženy

Sportovní tašky přes rameno jsou populární u mužské i ženské populace. Díky většímu objemu a lepší konstrukci pojmou více věcí. Navíc umožňují pohodlné a praktické nošení, což je u sportovních tašek nezbytné.

Muži upřednostňují především “černou klasiku”. Jednoduchou tašku, kterou mohou vzít ke sportovnímu i elegantnějšímu oblečení.

Někteří se již nebojí odvážnějších tvarů nebo netypických a výrazných barev.

Ženské tašky si drží “kabelkový styl” a stále více se objevují v různých barvách. Ty jsou letos velmi populární, a proto i sportovní značka drží krok se světem módy.

Inspirujte se křídly řeckých bohů. Sportovní tašky a kabelky Nike Vás nezklamou.

Zdroj: www.nike.com, www.Store.Nike.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu