Jako Mischa Barton / kabelky Mischa Barton

Jako Mischa Barton / kabelky Mischa Barton

28. září 2009, kabelky Mischa Barton, The O. C., Top Sellers, Sale,

Sponzorované odkazy

Kdo by neznal krásnou seriálovou a filmovou herečku Mischu Barton? Tato herečka se u nás v České republice proslavila hlavně díky seriálu The O. C., kde si zahrála Marissu Cooper.
Mischa Barton, celým jménem Mischa Anne Marsden Barton, se narodila 24. ledna roku 1986 v londýnské metropoli. Když bylo Mische pět roků, přestěhovala se do Spojených států amerických a již jako osmiletá začala hrát. Objevila se v několika filmech i seriálech, nejvíc jí však proslavil již zmíněný televizní seriál The O. C..

Nejen herectví jde Mische od ruky, na jedničku zvládá také modeling. Její tvář můžeme najít v kampaních pro módní značky Calvina Kleina nebo společnost Bebe, ale také v reklamách pro proslulou kosmetickou společnost Neutrogena, zabývající se péčí o pleť.

Mischa Barton je ale také známá pro svou vynikající stylovost. Na světě se jejími outfity inspiruje tisíce dívek i žen, a vůbec se není čemu divit.
Co takhle se nechat inspirovat nebo si rovnou pořídit například kabelku Mischy Barton? Ano, přesně tak. Mischa Barton nabízí svým zákaznicím nepřeberné množství kabelek a právě o nich se v tomto článku budeme bavit.
Kabelku si můžete vybrat na oficiálních „internetových stránkách“ www.mischabartonhandbags.com.
Skvělou zprávou je, že za její dopravu z Velké Británie zaplatíte v rámci Evropské unie pouhých 10£.
Nakupvat kabelky můžete z několika sekcí. Pokud se zajímáte o novinky a nechcete si aspoň jednu nechat ujít, pak se zaměřte na období. Zajímají-li Vás kabelky, které se prodávají nejčastěji, určitě se neváhejte podívat do sekce Top-Sellers. V neposlední řadě by Vás mohly zajímat kabelky, které můžete k dobru Vaší peněženky koupit ve slevě. Ano, slevy, slevy, slevy, i ty tu najdete, a to v sekci Sale. Pojďme si již tedy představit horké modely kabelek od Mischy Barton.


Léto 2009 podle Mischy Barton

Léto 2009 nám přineslo kabelky různých barev od klasické černé nebo hnědé přes růžovo-béžovou až po fialovou.
Všimnout si také můžeme různých velikostí. Jak je vidět, léto bylo ve znamení lesklých materiálů a většinou obdélníkových tvarů. Na kabelkách nechybí trendy a zajímavé doplňky v podobě řetízků, sponek, mašliček a dalších ozdoby, které Vaší kabelku zvýrazní a dodají jí šmrnc. Ani ty nejmenší detaily jako je zapínání kabelek by Vám správně neměly utéct. I tady se můžete nechat inspirovat z výběru řady britsko-americké stylové lady, Mischy Barton.


Podzim-zima 2009

Nebude trvat dlouho a přijdou se na nás podívat první mrazíky a s nimi i nové kolekce oblečení plné nových módních trendů ale také módních doplňků.
Ani Mischa Barton nezůstává pozadu a už pro nás ženy nedočkavé nových trendů a stylů, nachystala ochutnávku z její kolekce kabelek pro podzim a zimu 2009.
Ledové tóny kabelek vystihují roční období, pro které jsou modely nachystány.
In bude určitě černo-hnědá kabelka matného lesku s nařasením u zipu a zdobením ve formě provázků u zapínání.
Neméně moderní budou šedé tóny kabelek a celkově šedá barva. Svým tvarem, velikostí i elegantní m dojmem, je ideální jak do školy, tak do práce.
Ozdobit se můžete ale i motivy růží na hnědé kabelce z látkového materiálu.


Milujeme slevy

Nakupovat výhodně můžete i u Mischy Barton. V sekci Sale najdete plno modelů zlevněných kabelek.
Modely kabelek Mischy Barton jsou nadčasové a kvalitní, a tak se ani u zlevněných modelů nemusíte vůbec ničeho bát.
Jak sami vidíte, je zde opravdu z čeho vybírat. Malé, velké, lesklé, kožené, přesně takové, jaké si jen přejete.
S těmito kabelkami nejenže ušetříte, ale po dlouhá léta budete vlastnit dokonalý model kabelky od Mischy Barton.


„Zdroj“: www.mischabartonhandbags.com, www.wikipedia.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu