Sluneční brýle DIOR / brýle od Christian Dior

Sluneční brýle DIOR / brýle od Christian Dior

28. července 2008, Sluneční brýle DIOR, DIOR, Christian Dior, sluneční brýle

Sponzorované odkazy

Jméno Christian Dior sa stalo synonymem krásy, stylu a elegance a i padesát let od smrti legendárního designéra patří značka mezi celosvětově nejprestižnější.

Christian Dior se narodil v roce 1905 v Granville ve Francii. Jeho snem bylo stát se architektem, nicméně na otcovo přání studoval politologii. Svůj první módní dům otevřel v roce 1946. Dior zemřel v roce 1957, údajně následkem spolknutí rybí kosti.

Ačkoli se v čele firmy vystřídali i Yves Saint Laurent a John Galliano, sluneční brýle značky Dior pořád navazují svým stylem na klasickou trendovou linii „New look“ ze čtyřicátých let 20. století, která znamenala revoluci v tehdejší ženské módě s velkým důrazem na luxus. Nadčasové a elegantní linie rámů zařadí svého majitele mezi ty, kteří holdují eleganci a stylu. Při navrhování a výrobě brýlí Christian Dior se dbá nejen na vysokou kvalitu a funkčnost, ale i na správné spojení nejnovějších trendů s historickou tváří značky.

Herečka Charlize Theron, která byla tváří brýlí Dior je jen jednou z mnohých, kteří podlehli kouzlu této nestárnoucí legendy. Tmavé brýle z původní řady Christian Dior by neměly chybět žádnému módnímu gurmánovi. Každému totiž dodají správnou dávku elegance a šarmu a podtrhnou přirozenou krásu každé ženy.

Sluneční brýle DIOR

Zdroj: http://www.diorcouture.com/

Tip: www.bryleslunecni.cz

Autorem článku je Natalia Cibiková. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu