Kolekce H&M pro letošní podzim je tu!

Kolekce H&M pro letošní podzim je tu!

8. září 2009, H&M, H&M podzim 2009, trendy podzim 2009, H&M podzimní kolekce, saka, bundy, kabáty, šaty

Sponzorované odkazy

Po představení podzimní kolekce španělské značky Mango, jejíž tváří se pro podzim tohoto roku stala herečka Scarlett Johansson, vám dnes představíme podzimní kolekci další velmi populární značky, a to švédské H&M.

Zdá se, že móda 80. let bude hitem číslo jedna i pro tuto sezónu, dokazuje nám to i podzimní kolekce H&M. Ne každému se okázalost osmdesátek líbí a abych řekla pravdu po shlédnutí preview v srpnu, jsem i já byla na pochybách. Nicméně potom, co jsem viděla kolekci naživo, musím říct, že většina kusů je naprosto úžasná a má šmrnc.

Paris, mon amour!

Části kolekce vévodí tzv. power fashion, vystužená ramena, korzety a zvýrazněné boky podle vzoru Thierry Mugler*a. Stačí si vybavit kostýmy, které Mugler navrhnul pro zpěvačku *Beyoncé pro její letošní turné I Am. Šaty, košile a saka z podzimní kolekce H&M ozdobeny barevnými flitry, krajkami a zlatem věrně kopírují Muglerův futuristický styl 80. a 90. let minulého století.

H&M se při tvorbě podzimní kolekce inspirovalo i dalšími francouzskými návrháři a módními domy. A to od Diora a Yves-Saint Laurenta přes Balenciagu až po Ninnu Ricci. Tudíž kromě extrémních ramenních vycpávek, flitrů apod., najdete v kolekci i krásné kalhotové kostýmy, korzety a také klobouky, jež jsou podle H&M velkým hitem.

Saka a bundy

Bombery, saka a bundy inspirovány vojenskými uniformami, to vše pro nás připravilo H&M na podzim. Opět dominují vycpaná ramena, dále zlaté a stříbrné uniformní knoflíky a nabírané rukávy.

Kožešiny

Aby jste na podzim a zimu zůstaly v teple a ještě vypadaly stylově a luxusně, H&M začlenilo do své kolekce kožešiny, a to například v podobě chic detailu na rukavicích, čepicích a kloboucích nebo celé kožešinové vesty či kabátku.

Boty

Stále lepší jsou v H&M boty. Dobře zpracovávají aktuální trendy a kvalita je též ucházející. I na podzim nazouvejte velmi vysoké podpatky, k sukni a punčoškám či legínám budou vypadat fantasticky.

zdroj: www.hm.com, http://shop.hm.com/

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu