Objevte kouzlo indiánského léta v kolekci Urban Folk od Bati!

Objevte kouzlo indiánského léta v kolekci Urban Folk od Bati!

9. září 2009, Baťa, obuv, moderní obuv, společnost Baťa, firma Baťa, podzimní kolekce, podzimní obuv, boty podzim 2009, kozačky, kolekce Urban Folk Baťa, Bata,

Sponzorované odkazy

Léto sice už skončilo, ale právě v těchto dnech se můžeme těšit z krásného a teplého počasí tzv. léta babího neboli indiánského. A také v těchto dnech společnost Baťa představila ve svých obchodech kolekci Urban Folk, jež je inspirována právě indiánskou módou.

Firma Baťa je největším prodejcem obuvi v České republice, nicméně jméno Baťa znají lidé po celém světě. Prodejny Baťa tak dnes najdeme opravdu po celém světě a v nich se obslouží jeden milion zákazníků za den. Je to společnost s cílem nabízet zákazníkům pohodlí, moderní design a kvalitní služby.

Urban Folk – kolekce podzim 2009

Jak již bylo řečeno v úvodu, dámská kolekce obuvi s názvem Urban Folk je inspirována módou amerických indiánů. To zahrnuje přírodní barvy, jako je šedá, tmavé i světlé odstíny hnědé, fialová a tmavě modrá. Dominujícím prvkem jsou třásně, a to krátké i ty velmi dlouhé například na kabelkách. Boty jsou dále ozdobeny i různými cvočky a výšivkami. Co se týče materiálů, typickým pro indiánskou módu je samozřejmě kůže, Baťa však dává přednost syntetickým materiálům, jako je koženka nebo semiš. Dosahuje však takřka stejného vzhledu jako u přírodní kůže.

V kolekci se nejpočetněji vyskytují boty kotníčkové, také poloholeňové a kozačky. Vzhledem k faktu, že boty jsou většinou na velmi nízkém (někdy i žádném) podpatku nebo na podešvě, budou jistě i velmi pohodlné, a to i na delší nošení. Není lepší kombinace, než vypadat stylově a trendy a ještě k tomu dopřát svým nožkám měkkoučké a pohodlné botičky.

Urban Folk však nezahrnuje jen boty, ale také krásné kabelky. Jedná se většinou o kabelky praktické, větších velikostí, které můžete skvěle kombinovat s botami, jelikož i kabelky zdobí třásně, peří a jiné indiánské prvky. Kabelky taktéž můžete vybírat v různých přírodních barvách, od černé přes vínovou až po světlě béžovou.

Zdroj: www.bata.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu