Madonna opět tváří Louis Vuitton!

Madonna opět tváří Louis Vuitton!

12. září 2009, Louis Vuitton, kabelky Louis Vuitton, louisvuitton.com, Madonna, Madonna pro Louis Vuitton, Madonna for Louis Vuitton, Louis Vuitton fall/winter

Sponzorované odkazy

Francouzský módní dům Louis Vuitton si již podruhé vybral za tvář své reklamní kampaně zpavačku Madonnu. Po úspěchu kampaně pro období jaro/léto 2009, byla Marcem Jacobsem Madonna oslovena znovu a tentokrát mají fotky zcela jiný, nicméně stále stejně zajímavý a kvalitní vzhled.

Fotky z této kampaně byly k vidění již v červenci, na oficiálních stránkách a na billboardech jsou k vidění od minulého měsíce. To nám však nebrání si kampaň pro letošní podzim a zimu s Madonnou představit.

Madonna jako glamour zajíček v kampani LV

Je nutno říci, že kampaň podzim/zima 2009/2010 je naprosto jiná než ta předešlá, které Madonna taktéž propůjčila svou tvář a tělo. Na rozdíl od té jarní, tu Madonna dokázala, že dokáže být flexibilní i jinak než, co se týče až skoro artistických výkonů. Nečekejte žádné odvážné pózy, na které jsme od Madonny zvyklí. Kampaň má totiž díky fialovým a růžovým tonům luxusní až romantický nádech. To však neznamená, že by ztrácela na atraktivnosti, naopak fotky působí velmi sexy a tajemně. Nebyla by to však Madonna, kdyby trochu neprovokovala. Provokativním prvkem se tentokrát staly zaječí uši, které při focení Madonně z kusu látky vyrobil Marc Jacobs, kreativní ředitel společnosti Louis Vuitton. Celkově tak kampaň působí trochu jako glamour playboy, tedy sice luxusně a romanticky, ale nechybí jí ani vtipný nádech.

Marc Jacobs a Madonna se pro focení kampaně spojili se slavným fotografem Stevenem Meiselem, který fotil i kampaň předešlou, a výsledkem jsou opravdu podařené fotky.

Marc Jacobs k opětovné spolupráci s Madonnou i fotografem dodává: „Po vší té legraci, kterou jsme zažili při focení kampaně jaro/léto 2009 a také po úžasné reakci na ni, jsme všichni – Madonna, Steven i já sám, dychtili po tom se znovu sejít i u kampaně pro podzim a zimu 2009/2010.“

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu