Trendy podzimní móda aneb jaký byl Luxury Magazín v srpnu?

Trendy podzimní móda aneb jaký byl Luxury Magazín v srpnu?

16. září 2009, trendy, módní trendy 2009, trendy móda, trendy oblečení, Luxurymag.cz, móda, trendy podzim

Sponzorované odkazy

Léto už je takřka za námi a ačkoliv je léto trvá až do 23. září, pro většinu z nás posledními dny v srpnu léto končí. V tomto článku se tedy poohlédneme za tím, co všechno vám v srpnu LuxuryMag, tedy web-magazín o módě, životním stylu, luxusním cestování a technice, přinesl.

Stejně jako v předchozích dvou letních měsicích, tak i v srpnu jsme se věnovali alespoň částečně výhradně letnímu tématu, jakým jsou plavky. Společně s LuxuryMag.cz jste tedy mohli objevit krásu a styl plavek Diesel nebo třeba New Yorker. V srpnu jsme vám také připomněli, že minisukně jsou stále in, a to nejen v létě. I na podzim je totiž určitě užijete. K punčochám nebo legínám budou vypadat skvěle.

Společně s odhalením nové tváře značky, vám svou podzimní kolekci představila španělská značka Mango. Aktuální kolekce a kousek ze své historie vám v srpnu také představili značky 4You a divoká Biba. Ze světa vysoké krejčoviny to pak byly profily francouzské značky Pierre Cardin, za české návrháře vám své umění poodhalila Liběna Rochová.

Srpen na LuxuryMag se nesl také ve znamení hodinek, a to těch velmi luxusních, jako jsou Hodinky Breguet, i těch cenově přístupnějších jako Festina.

Léto je samozřejmě také časem dovolených a ani na LuxuryMagu jsme neopomenuli cestování. Sice trochu jiné než klasické ležení na pláži u moře, ale o to více zajímavé a jistě inspirující. Například při vaší (další) návštěvě Paříže, byste jistě neměli zapomínat, že je to město gurmánů a podle toho se taky zařídit a navštívit nějakou ze zdejších vyhlášených restaurací. Ani další město, o kterém jsme psali, se ve světě dobré kuchyně a hlavně pak kávy neztratí. Seattle, krásné město nedaleko božské přírody je totiž rodištěm společnosti Starbucks.

Věříme, že i srpnová nabídka LuxuryMagu vás uspokojila a inspirovala k nákupům či zajimavým cestám po světě.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu