Sen mnoha žen - nákupy s osobním stylistou,  nabídne Nákupní galerie Myslbek

Sen mnoha žen - nákupy s osobním stylistou, nabídne Nákupní galerie Myslbek

15. září 2009, Nákupní galerie Myslbek, NG Myslbek, Nákupy se stylistou

Sponzorované odkazy

Konzultace osobního stylisty je snem mnoha žen a nemála mužů. Ve dvou zářijových týdnech se tento sen mnoha ženám splní. Nákupní galerie Myslbek v ulici Na Příkopě totiž přichází s akcí Stylista k Vašim službám, která je otevřená všem ženám, které se na stránkách nákupní galerie Myslbek (www.nakupnigaleriemyslbek.cz) zdarma zaregistrují. Budou mít možnost strávit několik hodin se stylistou, který jim mimo jiné poradí, jaké barvy, střihy a materiály se právě k nim hodí, součástí bude i nákup v obchodech Nákupní galerie Myslbek. Registrace probíhá do poloviny září a je otevřena všem, kdo mají chuť zkusit oživit svůj styl.

Říká se, že na konci každé sezóny by měl každý takzvaně provětrat svůj šatník – vyměnit letní módu za podzimní a zimní a to, co jsme si celou sezónu ani neoblékli, dát nemilosrdně pryč. Proto je září ideální doba pro osobního stylistu, který navíc dokáže poradit, čím podzimní šatník oživit a co naopak raději úplně vynechat. „Nejde o jednorázovou proměnu tak, jak ji často vídáte v časopisech. Osobní stylista nabízí mnohem spíše konzultaci, poradí, co se k ženě hodí, jaké barvy by měla volit, jaké střihy. Akce si neklade za cíl ženy naráz změnit, ale spíše ukázat, jak obecně podtrhnout jejich krásu a vnést inspiraci do jejich stylu,“ vysvětluje smysl akce Delphine Prokešová, marketingová manažerka NG Myslbek. „Nákupní galerie Myslbek je pro odpoledne se stylistou jako stvořená. Najdete tu obchody s oblečením mnoha stylů pro každý věk i příležitost, ale i obchody s kosmetikou, kde to módními barvami také jen září. V klidu kaváren si pak můžete se stylistou popovídat nejen o módě. Toho jsme prostě museli využít,“ popisuje Delphine Prokešová, proč pro návštěvníky připravili akci zrovna tohoto formátu. Navíc ulice Na Příkopě je místem, které módou doslova žije. Světové značky tu tradičně představují kolekce, které u nás nejsou jinde k dostání a pro každou značku je obchod v této ulici jistou zárukou slávy a úspěchu. A Nákupní galerie Myslbek je umístěna v srdci této Mekky módy.

Pro účastnice budou připraveny tři módní stylistky – Lenka Poláčková, která je módní redaktorkou magazínu ONA DNES, Andrijana Trpkovič, stylistka a kostýmní návrhářka na DAMU a FAMU, a Lenka Podlahová, módní stylistka časopisu Marianne. „Všechny tři jsou skvělé odbornice, přitom ale moc příjemné dámy. Věřím, že se s nimi budou všechny účastnice cítit příjemně a celá akce proběhne v přátelské atmosféře,“ nešetří chválou Delphine Prokešová, která stojí za celou akcí Stylista k Vašim službám.

Poslední místa je možné si rezervovat na adrese www.nakupnigaleriemyslbek.cz. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a domluvit si termín konzultace se stylistou.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu