Au pays des mimis - Svět malých šibalů slaví desáté výročí!

Au pays des mimis - Svět malých šibalů slaví desáté výročí!

17. září 2009, Au pays des mimis, dětská móda, dětské oblečení, dětská luxusní móda

Sponzorované odkazy

Svět módy dnes nezapomíná ani na ty nejmenší. Jestliže si vy sama dopřáváte luxusní pocit z nové kreace některého ze světových návrhářů, proč by si stejnou měrou nemohly užívat kvalitního a pohodlného oblečení i vaše ratolesti? Tuto filozofii si oblíbily butiky Au pays des mimis, které již desátý rok obohacují český trh vysoce kvalitními oděvy originálních značek. Kulaté jubileum oslaví 14. října velkou módní přehlídkou v Lobkovickém paláci. Role modelek a modelů se spolu se svými dětmi ujmou známé herečky, zpěvačky, moderátorky a samozřejmé také zákaznice.

Od vzniku prvního butiku Au pays des mimis uběhlo již deset let. Geraldine Berouard, jejich zakladatelka a tehdy čerstvá maminka malé Ludivine, následovala do Čech svého muže a záhy zjistila, že zdejší trh s dětským oblečením nenabízí tak velký výběr, jaký znala z rodné Francie. První butik Au pays des mimis tak založila s cílem nabídnout dětské oblečení a doplňky, které jsou šik, barevně spolu ladí, působí přirozeně a nejsou plné nevkusných nápisů. Během následujících let se Geraldine narodily ještě dvě dcery, dvojčátka Jade a Alicia, a její dětské impérium se rozrostlo o další dva butiky, které nabízí módu pro miminka, děti, teenagery i jejich maminky.

Osobitý styl ve jménu hesla Autenticita – Kreativita – Pohodlí

Obchody Au pays des mimis přinášejí módu podle vysokých měřítek kvality a nabízí prestižní světové značky. Mezi velice populární patří kolekce IKKS Junior a IKKS Women, které okouzlují pohodlnou elegantní módou pro děti i jejich maminky. Rok 2009 je pro značku IKKS výjimečný, slaví totiž stejně jako Au pays des mimis 10. narozeniny. Své příznivce potěší dárkem v podobě limitované kolekce.

Těm nejmenším je určena kompletní výbava pro miminka od vyhlášené francouzské značky Petit Bateau, proslavené kvalitní bavlnou, pohodlností a hravostí svých oblečků. V nabídce Au pays des mimis nechybí ani romantické šatičky v jemných barevných variacích francouzské značky Lili Gaufrette, tancem inspirované Repetto, stylový Cacharel či nadčasový Bonpoint , který přináší atmosféru pařížských bulvárů. Obdivovatelům harmonických barevných kontrastů v luxusním provedení je určeno oblečení Kenzo. Novinkou letošního podzimu a vlastně malým narozeninovým dárkem bude i nová kolekce Jean-Paul Gaultier Junior.

Nová kolekce ručně vytvořených hraček

Žádný životní styl – ani dětský ani dospělý – není kompletní bez výbavy pro volný čas. Určitě si pamatujete na vaši oblíbenou roztomilou hračku, kterou jste nepustili z ruky a nemohli bez ní být ani minutu. Vaše dětství vám nyní připomenou hračky Anne-Claire Petit, které vznikají s láskou a vnáší do našich životů optimismus své stvořitelky. Tato návrhářka pohlíží na svět optimistickým pohledem a snad proto je zřejmé, že její hračky vznikají s láskou. Sortiment zahrnuje zvířecí rodinku s tisíci opičkami, medvídky, králíčky a mnohé další. Pro miminka je připravená ucelená řada závěsných kolotočů, mazlíků a hraček, které vydávají jemný cinkot rolniček nebo zahrají příjemnou melodii pro snadnější usínání.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu