Luxus podle Valentina / Kabelky Valentino

Luxus podle Valentina / Kabelky Valentino

7. října 2009, Kabelky Valentino, kabelky podzim 2009, luxusní kabelky, Valentino Garavani, podzim a zima 2009/2010, psaníčka, online butik

Sponzorované odkazy

Valentino

Italskou módní značku Valentino zná každý, kdo se zajímá o luxus a přepych nejrůznějších módních kousků. Zakladatel této, po celém světě známé společnosti se celým svým jménem jmenuje Valentino Clemente Ludovico Garavani.
Krátce z jeho života si povíme, že se narodil roku 1932 a již na základní škole věděl, že chce působit v oblasti módy. Dnes jeho kolekce oblečení a módních doplňků patří mezi nejžádanější po celém světě.
Značka Valentino je jednoduše synonymem nádherných, drahých a kvalitních věcí.
My se v tomto článku poohlédneme za kolekcemi kabelek, které si pro nás značka Valentino připravila.


Barevné okouzlení

I značka Valentino moc dobře ví, že ve světě módy právě hýří barvy a výrazné detaily. Proto do svého repertoáru barev také zařadila barvy, jako jsou tyrkysově modrá, růžová nebo fialová. Na všech si můžete všimnout detailního propracování v podobě zajímavého nařasení, velkého květu či elegantní mašle.
I když se tyto barvy v kolekci kabelek Valentino opakují poměrně často, nedá se popřít, že kabelky vypadají pokaždé, díky své odlišnosti tvarů a různému použití detailů, úplně jinak.
Vy se tak můžete nechat inspirovat hned několika typy kabelek, barev i jejich zdobení.


Luxus a elegance

I následující fotografie kabelek značky Valentino Vám může jen potvrdit, nakolik jsou výrazné barvy u Valentina oblíbené.
Tentokrát ve zcela elegantním provedení Vám Valentino nabízí trojici kabelek téhož tvaru, ale jiného materiálu a odlišné barvy.
S takovou kabelkou zapůsobíte zcela jistě v každé společnosti, i v té pro Vás nejvýznamnější.


S kabelkou Valentino i do města

Kolekce Valentino kabelek nejsou určeny pouze pro ženy na nóbl akce a pro významná setkání. To, že značka myslí opravdu na všechny, se můžete přesvědčit z následujících ukázek modelů kabelek z aktuální kolekce podzim a zima 2009/2010.
Opět i zde najdeme u kabelek Valentino výrazné barvy i bohaté zdobení.
Inspirujte se například moderními odstíny tmavší zelené a červené barvy, zajímavým tvarem nebo dekorací kabelek.
Pokud si brousíte zuby na módní podzimní barvy jako jsou šedá, krémově bílá, tolik oblíbená hnědá nebo klasická černá, i zde můžete najít k výběru té Vaší kabelky velkou inspiraci.
Ano, ani u této řady kabelek z kolekce na podzim a zima 2009/2010 nepřijdete o poutavé zdobené, podněcující tvary a samozřejmě všudypřítomný lu­xus.


Do tanečních nebo na ples

Díky značce Valentino můžeme objevit, jak okouzlující dokážou být psaníčka.
Klidně i letos sázejte na originalitu, pestrost, nápadné i nenápadné vzory a zapínání. Nebojte se kombinovat barvy šatů a jiných plesových outfitů s různými barvami Vašich mini kabelek.
I když se odvážnosti meze nekladou, vždy také zkuste myslet na vhodnost a styl.


Čistý lesk přepychu

Ani lesklé materiály se letos neokoukají. Pokud tedy ještě žádnou lesklou kabelku nemáte, je čas to napravit a pro jednu takovou se vydat co nejdříve.
Lesklé kabelky lehce upoutají pozornost a Vy tak na sebe nevědomky, ale ve vší kráse, upozorníte.
Ve Vaší kolekci kabelek, i těch lesklých, byste neměli zapomínat na tradiční černou, kterou lehce zkombinujete i s Vaším nejbarevnějším outfitem. Pokud dále vybíráte z barev, vyzkoušet můžete módní tmavě zelenou nebo naopak světlounce fialovou.


Pokud jste se rozhodli podívat se po více kabelkách této italské společnosti Valentino, neváhejte navštívit jejich internetové stránky www.valentino.com, kde objevíte i online butik.
Z široké palety barev i tvaru Vás bude dozajisté přecházet zrak.

Zdroj: www.valentino.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu