Esa mezi spodním prádlem / Pánské spodní prádlo Calvin Klein a Ralph Lauren

Esa mezi spodním prádlem / Pánské spodní prádlo Calvin Klein a Ralph Lauren

19. září 2009, spodní prádlo, pánské spodní prádlo, www.luxusnipradlo.cz, Ralph Lauren, Calvin Klein

Není prádlo jako prádlo. Obzvláště muži si potrpí na pohodlné trenýrky, boxerky či slipy, ve kterých mohou strávit příjemně celý den. Důležitý není jen střih spodního prádla, ale zejména materiál, z něhož je vyrobeno. Syntetická vlákna postupně nahrazuje 100% bavlna, a tak je spodní prádlo stále více šetrné k životnímu prostředí i k Vaší pokožce.

V tomto článku si představíme spodní prádlo módních značek Calvin Klein a Ralph Lauren.

Stylový a sexy Calvin Klein

Značka Calvin Klein je proslulá svými pyžamy, domácími obleky a především spodním prádlem. Dokáže bravurně skloubit sportovní a elegantní styl. Výsledkem je spodní prádlo, které ač má sportovní základy, vypadá stylově a sexy. Oblíbené jsou zejména boxerky s širším lemem s výrazným nápisem Calvin Klein. Ty se využívají i při propagační kampani, kdy džíny padají ležérně dolů a jen tak tak zachyceny o boky poodhalují lem s nápisem Calvin Klein.

V širokém výběru ovšem nechybí klasické volnější trenýrky v decentních barvách. Jsou z lehkých materiálů a působí elegantně.

Zoufat nemusejí ani příznivci slipů, Calvin Klein nabízí originální pohodlné kousky pro vaši maximální spokojenost.

Polo tričko i spodní prádlo – Ralph Lauren

„Polový král“ Ralph Lauren už dávno neláká zákazníky jen na trička s límečkem. Lehce sportovní styl dýchá také z kolekce spodního prádla.

Upnuté boxerky středního i kratšího střihu, stále oblíbené trenýrky s jednoduchým potiskem, jednobarevné anebo potištěné logem značky Ralph Lauren – to je jen náznak velkého výběru pánského spodního prádla.

Jelikož jsou trenýrky čím dál více oblíbené u mladší populace, nezůstává ani Ralph Lauren pozadu a v nabídce tak najdete nejen klasické kostičkované či pruhované trenýrky ale i barevné kousky, popřípadě trenýrky s výraznějšími potisky.

Na prodejních pultech naleznete také strečová trička a nátělníky.

Ať už Vás upoutalo spodní prádlo Calvin Klein nebo Ralph Lauren, můžete se spolehnout, že obě značky jsou zárukou kvality a dobrého módního stylu. Inspirovat se můžete například na www.luxusnipradlo.cz, kde jsou pro Vás nachystané i velmi příznivé ceny.

Zdroj: www.luxusnipradlo.cz , www.shopstyle.cz , www.ralphlauren.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu