Dámské parfémy na léto 2008 / Boucheron, Cerruti, Chanel

Dámské parfémy na léto 2008 / Boucheron, Cerruti, Chanel

24. července 2008, parfémy, dámské parfémy, parfémy Chanel, Cerruti, Cerruti 1881, Boucheron, Boucheron Miss, Chanel Chance Eau Fraiche, Chanel Chance

Sponzorované odkazy

Na našem webu jsme vás již informovali o nejrůznějších letních trendech v oblečení a obuvi, podstatnou částí vašeho vzhledu a hlavně působení na okolí je ale i vaše vůně. Vaše vůně je opravdu moc důležitá, protože působí bezprostředně na psychickou rovnováhu a také na ní závísí vaše celkové přijetí kolektivem. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu, ale naopak, pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i určité potíže. Také je třeba vybírat parfém podle ročních období. V horkých letních dnech, které právě v naší zemi panují se nedoporučuje nosit těžké balzamické či orientální typy vůní, které jsou vhodné pro chladná roční období. Pro teplé letní dny jsou jako stvořené svěží květinové, případně citrusové vůně a jejich četné modifikace. Pro vaši inspiraci vám dnes představíme tři opravdu krásné dámské parfémy, které jsou lehké a skvěle doplní třeba vaše letní šaty.

Miss Boucheron
Zkuste nový dámský parfém z dílny francouzského výrobce luxusních šperků Boucheron. Mladistvá a moderní, sladší, květinově-dřevitá vůně s jemným ovocným nádechem každého okouzlí svojí svěžestí, kterou dodá granátové jablko, bergamot, růžový pepř, parmská fialka, bulharská růže, cedr, brambořík a pižmo.

Cerrutti 1881
Nebo rozjasnětě své léto s ovocně-květinovou vůni Cerruti 1881 Lumieres d' été z dílny italského stylisty a návrháře Nina Cerrutiho. Mísí se v ní bergamot, mandarinka, broskev, magnolie, pivoňka, růže a smyslná nóta ze dřev, pižma a pačuli.

Chanel Chanel Chance Eau Fraiche
Parfém Chanel Chance Eau Fraiche je odlehčenou verzí parfému Chanel Chance. Lehká vůně Vás obklopí a překvapí v každém okamžiku. Flakon Chance Eau Fraiche je znovu skleněný kruh, který je obepnutý kovem. Vůně je zbarvena jiskřivě zeleně – zdůrazňuje tak svou neomezenou sílu. Víčko lahvičky je jakoby namrzlé a evokuje kostku ledu. Každý detail navozuje pocit svěžesti. Vůně poskytne své nositelce nečekaný zážitek a naplní ji odvážnou svěžestí.

Kvalitní a hlavně originální parfémy, můžete koupit např. na www.parfemy.cz.

Zdroje: www.vune-parfemu.cz, www.parfemy.cz

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu