New York Fashion Week - týdny módy odstartovány!

New York Fashion Week - týdny módy odstartovány!

20. září 2009, New York Fashion Week, jaro 2010, fashion show, Lacoste, Diany Von Furtenberg, Donna Karan New York, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, celebrity, módní trendy

Sponzorované odkazy

Fashion week, neboli česky „týden módy“ je módní událostí, při které módní návrháři představují své poslední kolekce. Návrháři z celého světa se tak sjedou ukázat své nejnovější modely a představit trendy, které budou in.
Většina největších a nejvýznamnějších fashion weeků se pořádá ve známých městech módy, jako je New York, Londýn, Paříž a Miláno, ale samozřejmě i v dalších menších městech, jako je například Berlín, Amsterdam nebo Atény.
Fashion weeky jsou událostí sezónní, tedy půlroční. A tak se na nejnovější kolekce slavných módních návrhářů můžeme podívat dvakrát do roka. Od září do listopadu se představují kolekce na jaro a léto následujícího roku, a od ledna do března návrháři předvádí kolekce pro sezóny podzim a zimu.
Harmonogram začíná vždy v New Yorku, pokračuje v Londýně a Miláně a končí v Paříži. Toto jsou čtyři hlavní města Fashion Weeků, ale jak už jsme si zmínili, Fashion Weeky se konají i ve městech jiných.
Dnes se spolu podíváme za prvním Fashion Weekem tohoto půl roku, do New Yorku.


New York Fashion Week

Fashion Week odstartoval v New Yorku dne 10. 9. a trval do dne 17. 9. 2009.
Pojďme spolu prozkoumat, kdo se Fashion Weeku zúčastnil, jací módní návrháři předváděli svoje kolekce a jaké styly budou příští sezónu moderní.


Lacoste

Podíváme se tedy za značkami, které většina z Vás rozhodně zná a začneme rovnou například módní společností Lacoste, která předvedla v New Yorku svou kolekci 12. září.
Fashion show Lacoste se nesla v duchu barvy bílé a modré, šedé a žluté. Sportovní outfity vyzařují eleganci, jas i naprostou a nenucenou pohodu.


Diane Von Furstenberg

Přírodní barvy, šaty a plno vzorů, i tak by se dalo jednoduše popsat kolekce pro nastávající jaro 2010 z dílny více než úspěšné módní návrhářky Diany Von Furtenberg, kterou zná celý svět.


Donna Karan New York

Donna Karan předvedla v New Yorku modely elegantní, šarmantní, stylové a velmi nadčasové.
V její kolekci se objevily nejčastěji modely velmi vkusných až uhlazených šatů, dámských obleků, to vše doplněné o apartní klobouky.


Ralph Lauren

Ralph Lauren patří bezpochyby mezi jednoho z nejlepších módních návrhářů na celém světě. A jeho kolekce to jen potvrzují.
Pro sezónu jaro 2010 představil víceúčelovou módu, jak pro business akce, tak pro neformální příležitosti, při kterých chce většina z nás také vypadat k světu.
Pojďme se tedy na pár modelů podívat.


Tommy Hilfiger

Ani na kolekci módního domu Tommy Hilfiger se nedá zapomenout. Dámské modely obsahují špetku pánských střihů, jsou luxusní, vybrané a perfektně sladěné, tak jak je to u této světoznámé značky zvykem.
Pánské módní kousky sází na klasiku moderních sak, krátkých i dlouhých kalhot, svetříků a ví také proč. Modelové oblečení do značky Tommy Hifiger vypadají úžasně a sexy.


Fashion weeku v New Yorku se samozřejmě zúčastnilo nespočetně mnoho dalších módních návrhářů a že jich nebylo málo. Dohromady bylo představeno přes 70 nejrůznějších slavných, luxusních a světoznámých kolekcí pro jaro 2010.

Celebrity

Fashion weeky se samozřejmě nenachají ujít ani celebrity. I tentokrát se jich na módní přehlídky do New Yorku dostavilo spousty. Mezi známými tvářičkami můžeme poznat například Mischu Barton, Lucy Liu, Rachel Bilson, Tori Spelling a mnoho dalších.


A my se teď spolu můžeme těšit na další přepychově luxusní kolekce světoznámých značek u dalšího Fashion Weeku.

„Zdroj“: www.mbfashionweek.com, www.nymag.com, www.nytimes.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu