Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova!

Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova!

25. září 2009, Paperblanks, zápisníky, diáře, adresáře, Supriti Bharma, Hartley & Marks, diáře Paperblanks, designované diáře

Sponzorované odkazy

Na trhu existuje množství značek specializujících se na zápisníky a diáře nejrozličnějšího provedení, Paperblanks je ale jen jedna. Paperblanks byla založena v Kanadě panem Marksem a výsledkem jsou právě četné diáře, adresáře a zápisníky značky Paperblanks, které se vyrábějí již po více než dvacet let.

Diáře a zápisníky Paperblanks zaujmou na první pohled nejen svým jedinečným a okouzlujícím zpracováním, ale také jejich značnou neobvyklostí, pokud jde o použité materiály. Kreativita ze značky Paperblanks doslova vyzařuje, a pakliže se vám nedostává inspirace, buďte si jisti, že se zápisníky či diáři Paperblanks tomu je jinak. Potřebujete si poznačit důležité údaje o blížící se schůzce, potkali jste někoho významného a potřebujete si zapsat jeho telefonní číslo, nebo jste umělcem, jehož múza oslovuje především na cestách? Pak rozhodně oceníte zápisníky Paperblanks, které vám vždy poslouží.

Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova! (http://www.luxurymag.cz)
Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova! (http://www.luxurymag.cz)

Paperblanks hledí na kvalitu

Paperblanks dbá na kvalitní provedení, a tak jsou diáře a zápisníky této značky vybaveny ručně šitou vazbou. Díla Paperblanks realizuje knižní nakladatelství Hartley & Marks, a tak i zápisníky a diáře samy o sobě připomínají spíše knihy. Paperblanks se může pyšnit použitím vlastního unikátního papíru, který je tenký, leč dostatečně silný zároveň.

Co se týče vzhledu zápisníků a diářů Paperblanks, pak si vzpomeňte na heslo, které zní: „Fantazii se meze nekladou.“ Přesně tak postupovala Supriti Bharma, hlavní designérka Paperblanks, která se přestěhovala z Indie do Vancouveru poté, kdy získala stipendium na tamní škole, při jejich navrhování. Je libo orient v podobě Japonska anebo okouzlující a šarmantní Francie, zápisníky a diáře Paperblanks čerpají z obou vzorů a jdou ještě mnohem dále. Zajímavostí jsou například zápisníky opatřené vazbou, do které bylo obtištěno písmo Williamam Shakespeara či Edgara Allana Poe.

Jen se sami přesvědčete. Zápisníky a diáře Paperblanks můžete zakoupit v řadě knihkupectví či papírnictví anebo na internetu, například v e-shopu Joy.cz.

Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova! (http://www.luxurymag.cz)Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova! (http://www.luxurymag.cz)Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova! (http://www.luxurymag.cz)Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova! (http://www.luxurymag.cz)Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova! (http://www.luxurymag.cz)Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova! (http://www.luxurymag.cz)Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova! (http://www.luxurymag.cz)Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova! (http://www.luxurymag.cz)Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova! (http://www.luxurymag.cz)Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova! (http://www.luxurymag.cz)

zdroj: http://www.designmagazin.cz/…v-cesku.html, http://www.joy.cz, http://www.paperblanks.com/us/en

Autorem článku je Václav V.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu