Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova!

Diáře a zápisníky Paperblanks: Objevte krásu psaného slova!

25. září 2009, Paperblanks, zápisníky, diáře, adresáře, Supriti Bharma, Hartley & Marks, diáře Paperblanks, designované diáře

Sponzorované odkazy

Na trhu existuje množství značek specializujících se na zápisníky a diáře nejrozličnějšího provedení, Paperblanks je ale jen jedna. Paperblanks byla založena v Kanadě panem Marksem a výsledkem jsou právě četné diáře, adresáře a zápisníky značky Paperblanks, které se vyrábějí již po více než dvacet let.

Diáře a zápisníky Paperblanks zaujmou na první pohled nejen svým jedinečným a okouzlujícím zpracováním, ale také jejich značnou neobvyklostí, pokud jde o použité materiály. Kreativita ze značky Paperblanks doslova vyzařuje, a pakliže se vám nedostává inspirace, buďte si jisti, že se zápisníky či diáři Paperblanks tomu je jinak. Potřebujete si poznačit důležité údaje o blížící se schůzce, potkali jste někoho významného a potřebujete si zapsat jeho telefonní číslo, nebo jste umělcem, jehož múza oslovuje především na cestách? Pak rozhodně oceníte zápisníky Paperblanks, které vám vždy poslouží.

Paperblanks hledí na kvalitu

Paperblanks dbá na kvalitní provedení, a tak jsou diáře a zápisníky této značky vybaveny ručně šitou vazbou. Díla Paperblanks realizuje knižní nakladatelství Hartley & Marks, a tak i zápisníky a diáře samy o sobě připomínají spíše knihy. Paperblanks se může pyšnit použitím vlastního unikátního papíru, který je tenký, leč dostatečně silný zároveň.

Co se týče vzhledu zápisníků a diářů Paperblanks, pak si vzpomeňte na heslo, které zní: „Fantazii se meze nekladou.“ Přesně tak postupovala Supriti Bharma, hlavní designérka Paperblanks, která se přestěhovala z Indie do Vancouveru poté, kdy získala stipendium na tamní škole, při jejich navrhování. Je libo orient v podobě Japonska anebo okouzlující a šarmantní Francie, zápisníky a diáře Paperblanks čerpají z obou vzorů a jdou ještě mnohem dále. Zajímavostí jsou například zápisníky opatřené vazbou, do které bylo obtištěno písmo Williamam Shakespeara či Edgara Allana Poe.

Jen se sami přesvědčete. Zápisníky a diáře Paperblanks můžete zakoupit v řadě knihkupectví či papírnictví anebo na internetu, například v e-shopu Joy.cz.

zdroj: http://www.designmagazin.cz/…v-cesku.html, http://www.joy.cz, http://www.paperblanks.com/us/en

Autorem článku je Václav V.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu