Barevný podzim podle značky Baťa / Baťa boty podzim 2009

Barevný podzim podle značky Baťa / Baťa boty podzim 2009

29. září 2009, Baťa, podzim 2009, Baťa, podzim 2009, kozačky nad kolena, kotníkové kozačky, podzimní obuv

Sponzorované odkazy

Aškoliv si posledních pár dní užíváme takřka letních teplot a hřejivých slunečních paprsků, faktem je, že teplota vzduchu začne velmi brzo a příroda nám důrazně naznačí, že léto je pryč a přichází podzim.

Baťa tentokrát připravil podzimní kolekci, která je inspirovaná barvami podzimu – najdete v ní všechny barvy, které uvidíte při své procházce podzimní přírodou. Ale kolekce Downtown nás zase naopak překvapí jemnými pastelovými tóny, které vám pomůžou nepropadat podzimním depresím.

Mezi podzimní kolekce Baťa patří: Urban Folk, Rouge, Downtown, New Wave, Basics. Tyto kolekce přesně vystihují módní trendy nadcházejícího podzimu: kotníčková obuv, kozačky vysoké nad kolena i baleríny.

Urban Folk tato kolekce má podtext – Podzim ve městě. Urban Folk je propracovaná kolekce s mnoha detaily ve stylu etno: třásně, výšivky, zdobení, barevnost.

Rouge je kolekce oslavující červenou barvu. Najdete v ní krásné odstíny červené, od růžových přes rudé až po vínové odstíny hravého podzimu. Kolekce Rouge je v ženském stylu, kotníčková obuv, lodičky, kozačky, to vše s elegantními podpatky.

Downtown je ve znamení sladkých hravých pastelových tonů, které si ale zachovávají jemnost nadýchaných obláčků. Vyrovnanost této svěží dívčí kolekce zajišťují tmavší tony jako je temně fialová a šedá.

Další očekávanou kolekcí je High, což jsou kouzelné a aktuálně velmi moderní kozačky nad kolena. Přírodní materiály, zemité tóny a samozřejmě pro klasiky i černou barvu najdete v kolekci Baťa High. Kozačky nad kolena jsou velmi sexy, Baťa je nabízí ve verzích s podpatkem i bez podpatku.

New Wave je pánská kolekce, která se vyznačuje funkčním pohodlným stylem, tato módní obuv je stvořená pro podzimní ulice měst. Neutrální a tmavší barevnost této řady jistě potěší muže, kteří hledají vlastní styl pro volný čas.

Zdroj: www.bata.cz

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu