Chladný podzim podle Reserved / Reserved podzim/zima 2009

Chladný podzim podle Reserved / Reserved podzim/zima 2009

11. října 2009, Reserved, podzim/zima 2009, podzimní kolekce, zimní kolekce, Reserved oblečení, Reserved podzim 2009, podzimní móda

Sponzorované odkazy

Společnost Reserved byla založena v Polsku, svou slávu firma odstartovala v 90. letech otevřením prvního obchodu. Dnes se značka Reserved proslavila a je známa v mnoha dalších zemích. Mimo Českou republiku najdeme Reserved i v Rumunsku, Rusku, Estonsku, Maďarsku a dalších zemích.

Módní společnost Reserved nabízí kolekce, které jsou v duchu aktuálních moderních trendů. Jejich kolekce jsou dámské, pánské i dětské a je nutné připomenout, že Reserved má báječné kolekce doplňků. Vybírat můžete z moderních kabelek, obuvi a rozmanitého spodního prádla.

Kolekce Reserved podzim/zima 09/10

Nová kolekce Reserved pro podzim/zimu 2009 – 2010 nese název Midnight Dreamers. Reserved namíchal na podzim a zimu tlumené barvy: šedá, černá, tmavě modrá, vínová ale samozřejmě je kolekce doplněná i barvami, které rozzáří podzimní počasí, jako je např. bílá nebo červená. Styl této kolekce má příchuť rockového vzhledu, elegantních prvků, zvířecích motivů, i romantických a sexy doplňků. Reserved přizpůsobil oblečení této řady pro každodenní nošení i příležitosti, kdy si můžete obléci extravagantněj­ší módu.

Nová řada Reserved Midnight Dreamers je také jedinečná použitím materiálů. Báječné jsou úplety, které přímo slibují, že vám nebude chladno a zahřejí vás. Reserved taky rafinovaně použil lesklé materiály a flitry. Také velké množství splývavých materiálů a střihů dotváří celkový šarm a eleganci této kolekce. Pro ženy, které si rády hrají s potisky a motivy nabízí Reserved několik zvířecích motivů, které jsou hitem sezóny.

Dámské obuvi Reserved vládnou sexy podpatky, vysoké kozačky i kotníkové verze. Kabelky jsou v lesklých i matných materiálech, na denní nošení i večerní příležitost. Kabelky jsou s kovovým zdobením a v duchu posledních módních trendů jsou zkrášleny mnoha zipy.

Reserved má také stejně lákavou a rozsáhlou kolekci pro muže. Nedbalá elegance přinese styl i pohodlí v chladných dnech podzimního počasí.

Zdroj: reserved.com

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu