Objevte kabelky a tašky Hello Kitty!

Objevte kabelky a tašky Hello Kitty!

17. října 2009, Hello Kitty, Sanrio, Sanrio Company, Hello Kitty kabelky, Hello Kitty tašky

Sponzorované odkazy

Kdo by jí neznal? Roztomilou bílou kočičku s mašličkou na oušku, jednoduchá kreslená postavička, která dokázala pobláznit celý svět, a to nejen ten dětský, ale v poslední době i módní svět. To je Hello Kitty. Nejen u dětí je populární, také mnoho designérů chce spojit své jméno s logem Hello Kitty.

Kde se vzala kočička s mašlí?

Hello Kitty patří firmě Sanrio, která vyrábí školní potřeby, psací potřeby, dárky a různé doplňky. Hello Kitty se stala nejznámější „tváří“ této firmy, takovým firemním maskotem. Společnost Sanrio má však více charakterů – kreslených postaviček, které přivedla k životu. Sanrio byla založena v roce 1960 panem Shintaro Tsuji. Sanrio Company prosperovala a slavila úspěch, a to nejen svým sídlem v Tokiu. Dnes je Sanrio celosvětovou společností s distribucí po celém Japonsku a jihovýchodní Asii, Americe a Evropě. Butiky nabízející výrobky Sanrio jsou dnes po celém světě. Celá společnost Sanrio se řídí heslem: Malý dárek, velký úsměv. Společnost nabízí mnoho dárků i dárečků, od psacích potřeb, oblečení, tašky, kabelky, dekorace, doplňky do bytu přes hračky, náušnice i hodinky.

Hello Kitty slaví v současné době 35 let. Tato postavička se stala tak populární, že začala žít svůj vlastní život. Má své webové stránky, kde se můžete dočíst, že žije v Londýně se svou rodinou. Hello Kitty je vysoká pět jablek a váží tři jablka a miluje maminčin jablečný koláč.

Kabelky a tašky Hello Kitty

Kabelky a tašky s motivem Hello Kitty jsou v mnoha variantách. Kabelky do ruky, kabelky přes rameno nebo tašky vhodné do školy, které jsou prostornější. Také funkční Messenger tašky jsou s báječným designem Hello Kitty. Můžete také cestovat velmi stylově s motivem kočičky Kitty, protože její kolekce zahrnuje i batohy a sportovní cestovní tašky přes rameno, nebo cestovní tašky do ruky s elegantnějším vzhledem a samozřejmě i prostorné kufry na kolečkách i do ruky.

Zdroj: http://www.sanrio.com/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu