Elle Style Awards – módní Oscaři konečně už i v ČR!

Elle Style Awards – módní Oscaři konečně už i v ČR!

30. září 2009, Elle, Elle Style Awards, H&M

Sponzorované odkazy

A je to tady! Jako každoročně, tak i letos časopis Elle vyhlašuje soutěž Elle Style Awards, jež je ve světě módy právem nazývána „módními Oscary“. Jedná se o soutěž, ve které jsou oceňovány osobnosti ze světa módy a stylu. Elle Style Awards se letos konají poprvé i u nás a vy můžete být u toho. Jak? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Elle Style Awards

Jak už jsem se zmínila v úvodu, Elle Style Awards jsou takovými módními Oscary a každoročně jsou při této příležitosi oceňovány osobnosti ze světa módy a stylu. Elle Style Awards se konají celkem v šestnácti zemích světa, avšak v každé z těchto zemí se soutěžní podmínky i průběh akce mění. Každá země volí své vlastní soutěžní kategorie a nominuje do nich projekty, které uzná za vhodné. To, co je však pro všechny kategorie společné, je móda a styl.

Samotný vyhlašovací ceremoniál je pak ve světě šoubyznysu mohutnou akcí, na kterou jsou pozvány mnohé osobnosti ze světa módy, klienti časopisu Elle, novináři a samozřejmě spousta celebrit. Oskarovou atmosféru ceremoniálu pak dodává doprovodná párty plná známých herců, zpěváků, modelek a dalších. Vůbec poprvé se Elle Style Awards konaly v Londýně, a to již před dvanácti lety a každoročně se tu Elle Style Awards konají ku příležitosti londýnského týdnu módy a mají tak pověst největší párty této módní události, na které se v minulosti objevila taková jména jako Penelope Cruz, Naomi Campbell, Kylie Minogue, Amy Winehouse, Vivienne Westwood či Stella McCartney.

K Velké Británii se postupem času přidaly další evropské země jako Španělsko, Švédsko, Belgie, Holandsko, Rusko, Ukrajina, Polsko a Turecko. Elle Style Awards se však od roku 2006 konají v Tchajwanu a o od roku 2007 i v Hong Kon­gu.

Elle Style Awards a H&M

Elle Style Awards se samozřejmě můžete zúčastnit tak, že budete hlasovat pro hvězdu číslo jedna v katetoriích Muž a Žena roku, avšak díky spolupráci Elle s módní značkou H&M se můžete ocitnout přímo na galavečeru Elle Style Awards. Stačí jen jít do nejbližšího obchodu H&M, najít v něm fotostěnu s logem Elle Style Awards a vyfoti se u ní v nejlepším outfitu, jaký dokážete vymyslet a fotku poslat do redakce časopisu Elle. Absolutní vítězka získá VIP vstupenku na Elle Style Awards s kompletním hvězdným servisem, což mimojiné zahrnuje osobního stylistu a vizážistu a dokonce i limuzínu, která vítězku převeze na místo konání galavečeru. Všechny účastnice soutěže, jejichž fotografie projdou redakčním sítem, získávají vstupenku na slavnostní uvedení limitované kolekce Jimmyho Choo na český trh. Hlasovat a další informace k tomuto eventu najdete na stránkách časopisu Elle www.elle.cz.

Zdroj: www.elle.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu