bebe - sebevědomá a sexy móda z US!

bebe - sebevědomá a sexy móda z US!

9. října 2009, bebe, bebe stores, bebe oblečení, podzimní oblečení, podzim trendy

Sponzorované odkazy

Jméno módní značky bebe není v České republice asi úplně známé, avšak módní nadšenci tuto americkou značku oblečení jistě znají, a to nejen ze stránek LuxuryMag.cz, kde už jsme se o bebe párkrát zmiňovali. Pojďme si však tuto značku, jež je hlavně ve Spojených Státech fenoménem, představit blíže.

Od historie až po současnost

Značka bebe byla založena v roce 1976 Manny Mashoufem, íráncem, který do Spojených Států emigroval na začátku 70. let. První obchod bebe byl otevřen v kalifornském San Francisku a dá se říci, že jím Mashouf vyplnil díru na americkém módním trhu. Mashouf představil stylovou dámskou módu, jež působila velmi neokoukaně a hlavně sexy.

Dnes bebe navrhuje a vyrábí trendové dámské oblečení a doplňky, které se shlukuje pod samostatnými řadami bebe, bebeSPORT a 2b bebe. V současné době se značka bebe může pochlubit 312 obchody, a to hlavně ve Spojených Státech, dále pak v Kanadě a také v Dubai, Egyptě, Israeli, Singapuru, Mexiku, Rusku, Saudské Arábii, Turecko nebo Thajsku. Funkční je též i online store na adrese www.bebe.com.

Společnost bebe na sebe každou sezonu také upozorňuje krásnými reklamními kampaněmi, ve kterých se objevují známé modelky i herečky jako například Adriana Lima, Isabeli Fontana, Yamila Diaz, Mischa Barton či Eva Longoria.

The bebe Woman

Žena podle bebe není definována podle svého vzhledu, ale podle svého přístupu: asertivní, sexy a stylová. Je to žena sebevědomá, která ví, co chce a chce to ukazovat i tím, co má na sobě. A toto všechno právě oblečení bebe vyjadřuje.

Kolekce bebe podzim 2009

Podzimní kolekce bebe sází na dramatický look, a to znamená hodně černé, a to i v kontrastu s bílou, také fialové, šedé či hnědé. Dominantními prvky jsou různé volány, řasení, kůže a krajka. Absolutním hitem jsou potisky na džínách, jak můžete níže na fotkách vidět, zvířecí či zlatý potisk vypadá na úzkých džínách velmi odvážně a sexy. Samozřejmostí jsou sexy vysoké podpatky, které jsou v podání značky bebe naprosto neodolatelné.

Zdroje: www.bebe.com, www.wikipedia.org

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu