London Fashion Week / Další týden módy 2009

London Fashion Week / Další týden módy 2009

1. října 2009, London Fashion Week, týden módy, jaro a léto 2010, Osman Yousefzada, Mango, Unique, Karen Bonser, Topshop, Adidas by Stella McCartney, Paul Smith, Burberry

Sponzorované odkazy

Ve dnech od 18. do 23. září proběhl další týden módy, neboli Fashion Week. Tentokrát byla místem dějiště země evropská. Jednalo se o anglickou metropoli, o město módy, kultury i designu, o proslulý Londýn.
Tento rok se London Fashion Week konal v tomto městě po pětadvacáté, a tak stál opravdu za to.
Každý den se na scéně představilo několik vynikajících návrhářských a módních umělců zvučných jmen, stylisti i krásné modelky, které předváděly nejnovější kousky z dílen oněch návrhářů, a to pro sezónu jaro a léto 2010. Jaké budou tedy příští rok trendy pode LFW (London Fashion Week) a co bude stát za to si jedinečně pořídit? Vše co má jiskru, přesně padne, sluší a hlavně dodá výraz.


Osman

Osman Yousefzada je londýnský návrhář, kterého by opravdu byla škoda nepředstavit. Vyhlášená je například jeho spolupráce se společností Vámi jistě známou a oblíbenou, se společností Mango. Pojďme si tedy představit kolekci pro následující rok 2010, pro jaro a léto.
Modely návrháře Osmana se nesou v bílé barvě, občas zpestřené o detaily v barvě zlaté. V kolekci tohoto umělce najdeme elegantní kostýmky, i pěkně střižené a zajímavě zdobené šaty a jak můžete sami vidět, také plno dalších i více extravagantnějších modelů.


Unique

Pokud se řekne Unique, možná mnoho z Vás neví, kdo a co se pod tímto názvem skrývá. Módní návrhářka tohoto brandu, Karen Bonser, která pro Unique navrhuje kolekce, úzce spolupracuje se značkou Topshop. Tento vnitropodnik Topshopu, Unique, také můžete najít na „oficiálních stránkách značky Topshop“, www.topshop.com.
A jaká je kolekce Unique pro sezónu jaro a léto 2010? Streetová, odvážná, pohodlná i sexy.
Je plná neobvyklých módních kreací a sexy střihů a určena pro rebelky i dívky, které na sebe chtějí upozornit svým vlastním stylem.


adidas by Stella McCartney

Pokud patříte mezi milovnice sportu a k tomu máte ráda značku adidas, pak by Vás mohla určitě zaujmout kolekce adidas vytvořená proslulou návrhářkou Stellou McCartney.
Sportovní oblečení pro jaro a léto 2010 představuje pohodlné a kvalitní modely, které jsou určeny pro mnoho typů sportu, jako je běhání, gymnastika, tenis, jóga nebo plavání a samozřejmě mnoho jiných.
Pokud chcete vypadat sexy a navíc se ve sportovním oblečení cítit více než jen příjemně, pak rozhodně neváhejte.


Paul Smith

Módní kolekce světoznámého módního návrháře Paula Smithe patří k absolutním špičkám v oblasti módy vůbec.
Jeho modely jsou inspirativní, barevné, plné neočekávaných nápadů. I takhle bychom mohli charakterizovat kolekci pro jaro a léto 2010.
Na módní přehlídce návrháře Paula Smitha jsme tak mohli letos v září vidět různě barevné provedení kostýmků, kraťásků, sak i šatů, často doplněné o sexy a trendy kravaty.


Burberry Prorsum

Mnohým z nás není třeba představovat ani módní společnost Burberry, která se proslavila hlavně svým originálním motivem kostky, jež je tolik napodobována.
Kolekce představena pro sezónu jaro a léto 2010 nesoucí se v jemných pastelových a béžových barvách, představuje například něžně působící šatičky, sexy krátké kabátky a mnoho dalších stylových modelů.
Povšimnout si zcela určitě můžete moderního nařasení nebo použití pásků jako trendy módních doplňků.


„Zdroj“: www.londonfashionweek.co.uk

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu