Móda z Milána / Milan Fashion Week 2009

Móda z Milána / Milan Fashion Week 2009

4. října 2009, Milan Fashion Week, týden módy, jaro a léto 2020, Dolce&Gabbana, Guci, Max Mara, Salvatore Ferragamo, Prada, Versace

Sponzorované odkazy

Možná jste se ještě nenabažili ukázek posledních trendů a stylů pro sezónu jaro a léto z London Fashion Weeku a už tu máme další. Tentokrát se tolik slavný týden módy odehrál v italském městě Milán, a to ve dnech 23. – 30. září.
Milan Fashion Week objevuje taje a kouzla těch nejpřednějších a snad i nejznámějších módních společnosti a značek. Proto se pojďme podívat, jaké styly si pro nás tento půlrok přichystal Milan Fashion Week. Objevíme tajemství módních společností, jako je Dolce&Gabbana, Guci, Max Mara, Salvatore Ferragamo, Prada a Versace.


Dolce&Gabbana

Pánský styl i romantika. Podle společnosti Dolce&Gabbana bychom si pro sezónu jaro a léto 2010 měli pořídit skvěle padnoucí dámský oblek pánského střihu a oživit jej ženskými prvky v podobě módních doplňků. Pohrát si můžete i s barvami. Zkombinujte černý oblek s výraznou barvou obuví a buďte stylová, jak se patří.
Milujete krajky? I v tomto případě se máte, podle Dolce&Gabbana, na co těšit. Jednoduché šaty v krajce nebo sexy černé triko v kombinaci s krajkovanou sukní. Dolce&Gabbana jasně říká, buďte sexy.


Gucci

I módní dům Gucci si pro nás na Fashion Weeku připravil širokou nabídku modelů z kolekce pro sezónu jaro a léto 2010. Najdeme v něm styl urbanistický i business.
Módní společnost Gucci zapojila do své přehlídky vše, co jen mohla, a to například v podobě komfortních jednobarevných modelů, vzorovaných sexy outfitů i vysloveně dámských business střihů. Inspirujte se touto mnohotvárností značky Gucci i Vy.


Max Mara

Italská značka Max Mara je určena pro vyspělé a sebevědomé ženy, které vědí, jaká je jejich cena. Modely značky Max Mara se hodí k mnohým příležitostem. V kolekci pro jaro a léto 2010 tak najdeme velice ležérní kousky i kousky hodící se pro více formálnější události. Kolekce se nese převážně v přírodnějších tónech barev, které zajisté okouzlí nejednu z Vás.


Salvatore Ferragamo

Kolekce Salvatore Farragama, která byla taktéž představena na Milan Fashion Weeku, se nese ve stylu střihů, které jsou spíše volnější, přesto se snaží co nejvíce kopírovat ženskou siluetu.
Tóny žlutých, šedých i vínových barev, které můžeme spatřit například u následujících kousků, pak jen dokončují úžasnou kompozici všech modelů. Módní dům Salvatore Ferragamo opět představil úžasnou kolekci, která se snaží vnímat ženu takovou, jaká opravdu je.


Prada

Nezapomeneme si představit ani skvělou kolekci veleznámé značky Prada. Letos nám představila lesklou kolekci kraťásků, tílek i šatiček. Najdeme v ní modely jak s různým motivem vzorů, tak i jednobarevné.
Lesk, krátké střihy a červená rtěnka na ústech je to, co z Vás příští jaro a léto 2010 udělá podle společnosti Prada sexy ženu.


Versace

Dalším a zároveň posledním zvučným jménem, které si představíme z Milan Fashion Weeku, je proslulá módní společnost Versace.
Na modelech z kolekce Versace Vás může zaujmout diverzita střihů i barev. Najdeme tu jak stylové minisukně, tak vzorované legíny i vzdušnou róbu růžové barvy s módním vrškem v metalu.
Versace se prostě nebojí kombinovat různé prvky. Inspirujte se příští jaro a léto těmito a dalšími modely Versace i Vy.


„Zdroj“: www.milanfashionshows.com, www.nymag.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu