Kabátky podle značek / Topshop, H&M, Mango

Kabátky podle značek / Topshop, H&M, Mango

8. října 2009, Kabátky, kabáty podzim, podzimní kabáty, dámské kabáty, zimní kabáty, kabáty na podzim, kabáty na zimu, Topshop, H&M, Mango, podzim a zima

Sponzorované odkazy

V minulém článku, který byl také věnovaný kabátkům, jsme si představili trendy a styly, jaké se budou tento podzim a zimu nosit. Dnes si představíme, jaký výběr z kabátků si pro nás představily tři mezinárodně známé společnosti, které máme rádi nejen my v Česku, ale mnoho lidí po celém světě. Tři módní společnosti, které pro nás každou sezonu připravují ty nejlepší a nejstylovější trendy kolekce za velmi příjemné ceny, Mango, Topshop a H&M.
Jaké variace si pro nás tedy tyto tři skvělé značky připravily?


Topshop

Módní společnost Topshop, se kterou spolupracuje i přední světová modelka Kate Moss, nám představuje celou řadu různých kabátků, mezi něž patří jednobarevné, vzorované i klasické černé. Jako ukázku jsme si pro Vás vybrali kabátky barevné: modrý, zelený a tmavě růžový, jelikož barvy budou tento podzim velice in.
Z nabídky kabátků značky Topshop si ale můžete opravdu pořídit téměř takový, jaký si vysníte, protože jejich nabídka je tento rok skutečně velice pestrá.


H&M

Ani světoznámá a čím dál více oblíbená značka H&M nešetřila s výběrem kabátků na sezónu podzim a zima. I v buticích této značky tak najdeme plno moderních modelů, které jsou určeny pro mladé ženy i elegantní dámy.
Na oficiální stránce společnosti H&M najdete pod sekcí Fashion odkaz na Fashion Studio, kde si dokonce sama můžete nakombinovat modely značky H&M i spolu s obuví a módními doplňky.
Zkuste tak objevit Vás podzimní kabátek v buticích H&M a sama si „na stánkách“ www.hm.com vyzkoušet, co by Vám k němu mohlo slušet.


Mango

Již jsme se dostaly k třetí a tím poslední společnosti, kterou si co se týče kolekce kabátků dnes představíme. Jak jsme se již sami několikrát přesvědčili, i společnost Mango nabízí nepřeberný výběr těch nejstylovějších a zároveň velmi kvalitních módních kousků, a ani výběr kabátků není žádnou výjimkou.
My jsme si pro Vás připravili ukázku z několika kabátků, ze které si tuto sezónu podzim a zima můžete vybrat ten Váš vysněný.
Rozhodování nebude nikterak lehké. Výběr z kabátků je elegantní, pestrobarevný a střihově odlišný. V buticích Mango najdete ale i mnoho kabátků klasických v černé barvě, více streetových nebo střihově kratších.


Sami se můžete jít přesvědčit do butiků námi představených značek Topshop, H&M a Mango, a vybírat z rozmanitých modelů, různých materiálů i střihů a vybrat si ten, který Vás bude nejen hřát, ale budete v něm i skvěle vypadat.

Zdroj: www.hm.com, www.mangoshop.com, www.topshop.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu