Sportovní kabelky a tašky Nike 2009

Sportovní kabelky a tašky Nike 2009

7. listopadu 2009, Nike, sportovní kabelky, tašky, nike tašky, nike kabelky, nike sportovní kabelky, nike sportovní tašky, Queens Hip Hop Shop

Sponzorované odkazy

Začátky Nike

Ještě před tím než byla stvořená značka Nike, byli jen dva muži a jejich nápad. Revoluční nápad pro vylepšení sportovní obuvi. Jejími zakladateli byli Bill Bowerman, legendární inovátor a trenér atletiky na Oregonské universitě a atlet Phil Knigh. Jejich původní myšlenkou bylo vyrábět běžecké boty, které by sportovcům pomáhaly dosahovat lepších výkonů. Zřejmě si ani neodvažovali představit budoucí celosvětový úspěch své značky.

Nike a Nikeid

Dnes je značka Nike celosvětově úspěšná a obuv této značky se stala doslova fenoménem, ze sportovních tenisek se stala módní záležitost. Nike vychází svým zákazníkům vstříc, a tak svou popularitu firma posílila nápadem, kdy si každý může navrhnout svůj pár bot. Takže si sám zákazník může nechat vyrobit originální obuv Nike, tento projekt nese název Nikeid. Kolekce Nike jsou nejen obuv, ale i moderní a funkční oblečení i doplňky jako tašky a kabelky.

Nike spolupracuje se sportovci

Firma Nike odstartovala svou distribuci v roce 1972, americký atletický rekordman Steve Prefontaine se stal prvním významným běžcem obouvajícím Nike. Tím společnost začala svou úspěšnou spolupráci se sportovci. Mezi další sportovce, kteří spojili své jméno se značkou Nike, patřili Lance Armstrong, Michael Jordan, Andre Agassi a další.

Nike kabelky a tašky

Pro mnoho žen nejsou elegantní kabelky tou správnou volbou na denní nošení. Pro každodenní shon jsou daleko vhodnější prostorné praktické a funkční kabelky. Ovšem značka Nike nenechala ženy pobíhat po ulicích s neforemnými taškami a dokázala spojit funkčnost kabelek a tašek s moderními prvky a sportovně-elegantním designem. Nike nenechá nic náhodě, a tak na kabelkách najdete ty nejmodernější prvky této sezony, jako je například lesklý materiál, zipy a aplikace v barvě zlata či mědi, nebo purpurová a fialová barva. Kabelky a tašky Nike jsou praktické společnice do chaosu pracovní dnů i na sportovní aktivity během volných chvil.

Tašky a kabelky Nike nabízí i Queens Hip Hop Shop na adrese www.queens.cz.

Zdroj: http://store.nike.com, http://www.queens.cz/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu