Podzim v lehce sportovním duchu / Dámské sportovní podzimní bundy 2009

Podzim v lehce sportovním duchu / Dámské sportovní podzimní bundy 2009

1. listopadu 2009, dámská móda, podzimní dámské bundy, podzimní bundičky, sportovní bundy, Nike, adidas, Diesel, Roxy

Sponzorované odkazy

Jelikož nemůžeme důvěřovat počasí ani minutu, je důležité připravit se na vrtochy, kterými nás jako vždy zcela zaskočí. Ze slunečných dnů jsou mávnutím proutku šedivé a upršené. Absence deštníku není taková tragédie jako postrádaná bundička či kabátek. V tomto článku Vám nabídneme zajímavé kousky sportovních bundiček od známých módních značek, s kterými podzim snadno překonáte.

To není obyčejná bundička – to je adidas!

Světoznámá značka sportovního oblečení adidas neustále híří novými nápady. Už několik let se nejedná jen o pohodlné teplákovky se třemi proužky. Každý kus oděvu v sobě nese nápad a originalitu. Do obchodů adidas chodíme nakupovat sportovní i volnočasové oblečení. Nikdo nemůže popřít, že zejména mezi celebritami jsou tepláky a sportovní bundičky trendy víc než kdy jindy.

adidas se snaží držet krok se světem módy, a také jej obohacovat. Každý rok přichází s novými střihy, barvami i materiály. Objevují se bundičky připomínající spíše kabátky s nádechem elegance nebo jen obyčejné bundičky s neobyčejnými detaily.

Vyzkoušejte v některé z prodejen různé střihy, barvy a vyberte tu správnou bundičku jen a jen pro Vás.

Sportovní bundy Nike

Nike vzbuzuje pozornost předevšími poutavými reklamními kampaněmi. Letošní podzim se řídí heslem v jednoduchosti je krása, a tak bundičky lemují jednoduché sportovní střihy. Ale aby se přeci jen zachovaly nějaká módní kriteria, většina bundiček je velmi krátkých, často i nad pas.

Pomocí bundiček Nike vytvoříte lehce sportovní outfit, budete se cítit pohodlně a ležérně.

Diesel nabídne vždy něco navíc

Moderní značka Diesel nabízí vždy něco netradičního. Ani podzimní kolekce není vyjímkou. Bundičky nesou poselství návratu kůže na vrchol oblíbenosti, elegantní styl je patrný jen v náznacích jako jsou sáčkové střihy. Převládají decentní a klasické podzimní barvy, ovšem pro milovníky výrazných módních oděvů jsou pochopitelně připraveny i bundičky v různých barvách.

Dívčí, svěží a hravá – to je Roxy!

Móda značky Roxy je většinou velmi rozverná a mladistvá. Bundičky jsou s barevnými potisky, chlupatými kapucemi a sportovní kabátky zdobí originální nášivky. Ale Roxy umí být klasická, vstřícná generaci středního věku. Sportovní podzimní bundičku zde proto nemusejí hledat jen patnáctileté slečny.

To je jen velmi stručný výčet značek, nabízejících sportovní podzimní bundy. Teď už se stačí pouze rozhodnout, konečný výběr je na Vás.

Zdroj: www.diesel.com, www.roxy.com , www.adidas.comwww.queens.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu