Fashion Tips: 5 módních kusů, které na podzim musíte mít!

Fashion Tips: 5 módních kusů, které na podzim musíte mít!

10. října 2009, podzimní móda, podzim 2009, trendy podzim 2009, fashion tips, kabáty, kozačky, legíny, blazery

Sponzorované odkazy

Již několik dní tu máme říjen, a to znamená, že je podzim v plném proudu. A ačkoliv tomu počasí v posledních dnech vůbec nenasvědčuje a vypadá to, jako by se léto ne a ne s námi rozloučit, jistě jste už, dámy, stačily dokoupit nějaký ten kousek do svého podzimního šatníku. V tomto článku si řekneme, jaké kusy oblečení jsou letošní podzimní hitovkou a jaké by tím pádem ve vašem aktuálním šatníku neměly chybět.

Košile

Letošní podzim fandí košilím, a to těm krátkým klasickým, na které jsme zvyklé, tak i těm velmi dlouhým skoro až v pánském střihu. Tyto dlouhé košile mohou být velmi praktickým kusem ve vašem šatníku, neboť v teplejších dnech si můžete navléct jen legíny, tuto dlouhou košili, která zakryje zadeček, baleríny či módní poloholeňové kozačky a vyrazit. Odvážnější mohou zvolit i kombinaci s šortkami. Co se týče klasických dámských košil, můžete volit bavlněné i saténové. Jednobarevné, kárované, ty jsou letošním velkým hitem, puntíkované nebo třeba ty se zvířecím motivem.

Kabátky a kozačky

Říkáte si, že kabátky a kozačky nejsou žádným letošním výrazným trendem? Ano, kabáty i kozačky jsou podzimní stálice, letos je však tento look velmi specifický, neboť kabáty jsou vypasové, kopírují siluetu a jsou v délce nad kolena. K nim zásadně sukně nebo šaty, pod ně legíny či punčochy. Velice trendy jsou boty kotníčkové na podpatku, nebo kozačky, a to jak poloholeňové, tak vysoké.

Legíny

Legíny se ve větší míře začaly prosazovat již minulou podzimní sezonu a pokud jste si říkali, že tento trend dlouho nevydrží a stále odolávaly, mýlily jste se. Legíny jsou stále tu, a to ve stále nových podobách. Navíc je to kousek velice praktický a také pohodlný, který můžete nosit jak místo kalhot, tak pod sukni či šaty. Tak již neváhejte a nechte se inspirovat třemi módními „legínovými“ looky.

Leopard

Zdá se, že leopardí vzor je nesmrtelný, alespoň pokud se ohlédneme za několika posledními sezonami. Kolekce návrhářů pro podzim 2009 byla opět plná leopardího i jiného zvířecího vzoru. Návrháři se ho prostě ne a ne vzdát. Proč taky? Ženy v něm vypadají sexy i elegantně a je úplně jedno, jestli v tomto vzoru máte tričko, šaty nebo třeba jen pásek či náušnice.

Blazer

O tom, že blazery jsou letošním velkým hitem, jste se již na LuxuryMag.cz mohly dočíst ve speciálním článku věnovaném právě tomuto módnímu kousku. Blazery noste k džínám, legínám, úzkým, širokým i harémovým kalhotám, sukním i šatům. Blazer se prostě hodí v té správné kombinaci ke všemu.

Zdroje: www.net-a-porter.com, www.forever21.com, www.polyvore.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu