Spodní prádlo Selmark aneb svádění po španělsku / dámské spodní prádlo Selmark

Spodní prádlo Selmark aneb svádění po španělsku / dámské spodní prádlo Selmark

29. července 2008, Selmark, spodní prádlo Selmark, dámské spodní prádlo, selmark.es, selmark.cz

Spodní prádlo – nejmenší část našeho oděvu, většinou není ani vidět, a přesto při výběru spodního prádla vynaložíme my ženy velké úsilí. A jako ženy si jistě uvědomujeme, že funkce spodního prádla nespočívá jen v tom, aby nás zahřálo či drželo vše tam, kde má, ale že krásné a sexy prádlo je nástrojem svádění. Krásné, sexy a svůdné je i spodní prádlo španělské značky Selmark.

I když dnes považujeme spodní prádlo jako samozřejmou součást našeho oděvu, nebylo tomu vždycky tak. Historie novodobého spodního prádla je totiž celkem mladá, ačkoliv již ve Starém Řecku a Římě ženy zdůrazňovaly své poprsí speciálním kusem oblečení, který by dnes asi připomínal podprsenku, k podprsence jak ji známe dnes vedla dlouhá cesta přes unisex spodní košile, korzety, živůtky a šněrovačky. První novodobá podprsenka tedy spatřila světlo světa až v roce 1973. Stejné to bylo i se spodními kalhotkami, které si dámy natáhly až počátkem 19. století.

Od té doby však spodní prádlo prošlo velkým vývojem, a tudíž dnes máme to štěstí kochat se krásným spodním prádlem, které nabízí španělská značka Selmark. Od sedmdesátých let minulého století, kdy značka Selmark vznikla, se stačila rozšířit do dvaceti zemí světa a vydobít si tak výborné postavení na trhu se spodním prádlem. Design, kvalita a technologie, to je Selmark. Filozofií firmy je vždy vyrábět a nabízet luxusní, trendy a kvalitní spodní prádlo, které vypadá dobře na všech ženách.

Kolekce spodního prádla Selmark pro jaro/léto 2008 je prostě božské. Sexy průhledné materiály doprovázejí romantické krajky a kytičkované vzory, svůdná černá se střídá s andělsky bílou či dívčí růžovou nebo světlounce zelenou. Kolekce nabízí rafinované “push-upky“, různé styly spodních kalhotek od klasických přes tanga až k francouzským kalhotkám. Nezapomíná ani na svůdné podvazky či romantické košilky.

Tak co říkáte dámy, podlehnete i vy svádivému kouzlu spodního prádla Selmark?

zdroje: www.selmark.es

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu