Podzimní móda aneb jaký byl LuxuryMag.cz v září 09?

Podzimní móda aneb jaký byl LuxuryMag.cz v září 09?

13. října 2009, LuxuryMag, Luxury Magazín, luxurymag.cz, móda, móda 2009, září 2009, módní trendy, podzimní móda, podzim trendy, trendy podzim 2009

Sponzorované odkazy

Září ohlásilo definitivní konec léta, a tak jsme se museli smířit s tím, že začíná ta chladnější polovina roku. Počasí a změna období má samozřejmě vliv i na obsah vašeho oblíbeného web magazínu LuxuryMag.cz, jenž vám každý den přináší novinky ze světa módy, životního stylu, cestování a luxusní techniky, a tudíž se v září LuxuryMag.cz orientoval převážně na podzimní témata.

To, co začátkem každého nového období zajímá (především) ženy nejvíce, jsou přirozeně trendy. Ty jsme představili nejen pomocí článků o nových kolekcích populárních mezinárodních řetězců, jako je H&M, TopShop nebo New Yorker, ale také ve speciálním článků, který všechny hlavní Podzimní trendy roku 2009 shrnoval, a tudíž už se vám nemůže stát, že při výběru nových kousků do svého šatníku, šlápnete vedle. Nezbytnou částí podzimního šatníku jsou určitě Kabáty, které můžete nosit několik sezón, ale faktem je, že každá žena má kabátů hned několik. Pokud patříte mezi ty, které každý rok doplňují svůj šatník o další kabát podle posledních trendů, tak právě vám byl věnován náš zářijový článek. Samozřejmě jsme neopomenuli ani na boty. Jaké jsou tedy trendy v oblasti bot nám ukázala společnost Baťa.

Září je také měsícem, kdy začínají taneční a vůbec už se pomýšlí na plesovou sezonu, která začně již zanedlouho, proto jsme do zářijových článků také zařadili dva, jež nabídly přehlídku aktuální nabídky Společenských s plesových šatů pro všechny.

Témata, která nesmí chybět na žádném webu, jež se zajímá o módu, jsou jistě pohledy do světa high fashion. V září se tak na LuxuryMag.cz dělo prostřednictvím článku o New York Fashion Week, nebo prostřednictvím života a tvorby dvou vynikajících a naprosto odlišných návrhářů, jakými dozajista jsou mistr v oblasti potisků a zvířecích motivů Roberto Cavalli a mistr plisování Issey Miyake.

Věříme, že se vám nabídka článků v září na LuxuryMag.cz líbíla a inspirovala vás k těm správným nákupům.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu