Barbara Hulanicki pro Coccinelle podzim/zima 2009-10

Barbara Hulanicki pro Coccinelle podzim/zima 2009-10

22. října 2009, Coccinelle, kabelky Coccinelle, luxusní kabelky, kožené kabelky, Barbara Hulanicki, Biba

Sponzorované odkazy

Po obrovském úspěchu dvou limitovaných edicí, vytvořených ve spolupráci s Barbarou Hulanicki, značka Coccinelle pokračuje v úspěšném partnerství s touto věhlasnou módní návrhářkou.

Nepostradatelnými kousky nové linie jsou především čtyři nedbale elegantní nákupní kabely, elegantní psaníčka, praktické sportovní kabely a víkendové tašky ve dvou rozměrech. Všechny s nezaměnitelným vzorem Art Déco ve stylu Barbary Hulanicki, dříve Biba.

První obchod Biba otevřela návrhářka již v roce 1964 na slavné londýnské Kensington High Street. Neobyčejné a originální modely značky okouzlily takové hvězdy filmového plátna a rockové hudby jako Twiggy, Mick a Bianca Jagger, Davie Bowie, Jack Nicholson, Yoko Ono nebo Cher. Kolekce Coccinelle/Barbara Hulanicki pro tuto zimu je navržena v jednoduchých lineárních tvarech a z elegantních materiálů jako je kůže kombinovaná se sametem a kůže se vzorem imitace losa. Škála kontrastů nachové a švestkovéá, oranžové a kávové jsou neotřelé a typické pro značku Biba.

Žena Coccinelle znovu objevuje „svůj“ svět. Tentokrát však v barevných kombinacích vzorů, které definují ji samotnou i její styl.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu