Půvabná značka Marni útočí na módní svět

Půvabná značka Marni útočí na módní svět

25. října 2009, Marni, italská móda, luxusní móda

Sponzorované odkazy

Společnost Marni byla založena roku 1994 rodinou Castigliani. Původně tvůrci celkového designu módních outfitů chtěli svou vlastní značku. Přáli si otevřít sevření pravidel a zkostnatělých tradic. Dát módě křídla, aby mohla přelétávat od extravagance k decentnosti. Consuelo Castigliani začal tvořit dámskou kolekci s precizními atributy. Atributy, které jsou charakteristickými znaky i současných kolekcí: vybraný styl, kvalitní zpracování i materiály.

Hlavním cílem značky Marni je v současné době upevnit si vedoucí postavení mezi ostatními luxusními značkami. Zároveň se snaží prosadit inovaci italského designu v módě. Marni vytváří kolekce pro zákazníky, kteří si potrpí na vysokou kvalitu, nápaditost a rafinovanost.

Rafinovaná i elegantní, taková je Marni

Pružný styl mladé italské značky umožňuje vzájemné kombinování jednotlivých kousků oblečení a dokonce i velmi variabilní doplňování jednotlivých kusů oděvu nové kolekce kolekcí starší. Vše v naprosté a jedinečné harmonii.

Marni nabízí svěží nápady, z nichž vykvétá vznešený a netradiční styl. Z modelů čiší elegance, jednoduchost a krása. Decentní kombinace barev podtrhují zajímavé a netradiční střihy. Návrhy nejsou zatíženy komplikovanými nápady, móda Marni je naprosto vzdušná a jedinečná.

Letošní podzim se nese především na vlnách černé a fialkové barvy. Objevují se také výrazné vzory. Jak dámská, tak i pánská kolekce nabízí originální modely vhodné do společnosti i na běžné nošení. Důraz je kladen zejména na kontrast barev. Například tyrkysový model zvýrazňují vzorované silonky a na jedinečnosti mu přidává zdobení u krku a zajímavý střih. Tmavší látky bývají ozdobeny výrazným potiskem. Kolekci podzim/zima 2009–10 takto zdobí velké květy.

Fotografie z módních přehlídek dokazují, že v kurzu jsou opět slabé punčocháče a silonky s různými potisky. Dokonale tak podkreslují celkové vzezření modelů.

Značka Marni je vhodná pro milovníky elegantní nápadité módy, z které vždy srší fantazie.

Newyorčanky milují Marni

Společnost stále pokračuje v expanzi, důkazem je i druhý nově otevřený butik v New Yorku. Najdete ho na Upper East Side, 67th Street. Velmi výrazné a originální modely plné barev a zároveň decentních prvků si newyorčanky zamilovali. Italská značka si tak bez problémů razí cestu v jedné z největších destinací módního průmyslu. V místě, kde se móda snídá, obědvá i večeří, v New Yorku.

Zdroj: www.marni.it

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu