Sportovní kabelky adidas podzim 2009 / adidas kabelky a tašky

Sportovní kabelky adidas podzim 2009 / adidas kabelky a tašky

26. října 2009, adidas, kabelky adidas, tašky adidas, Petr Čech, Adolf Dassler, Stella McCartney, Respect M.E, Missy Elliott

Sponzorované odkazy

Zakladatel značky adidas

Adolf (Adi) Dassler se narodil 3. listopadu roku 1900 v Německu. Kariéru začal v roce 1920, kdy si postavil svoji první dílnu v matčině bývalé prádelně. O čtyři roky později Adimu pomáhá bratr Rudolf s řízením první továrny registrované pod jménem „Dassler Brothers Shoe Factory“. Dvacet pět zaměstnanců vyrobí 100 párů bot denně. Vášní Adiho Dassler byl a také atletika, není se proto čemu divit, když i v současné době jsou tyto sporty pro adidas nedůležitější a tyto kolekce jsou těmi nejrozšířenějšími. V roce 1948 Adolf a Rudolf Dasslerové se rozdělili a každý začal budovat svou vlastní firmu. Adolf Dassler zakládá adidas a Rudolf Dassler zakládá společnost Puma.

adidas a spolupráce s celebritami

Dnes slaví adidas své celosvětové úspěchy a popularitu. Značka** adidas** je spojována s mnoha významnými jmény, a to nejen sportovních hvězd – jako poslední Petr Čech, ale společnost adidas spolupracovala i s významnými jmény jako například dlouhodobá spolupráce s návrhářkou Stellaou McCartney. Nebo kolekce s názvem Respect M.E., která vznikla ve spolupráci se zpěvačkou Missy Elliott.

adidas kabelky a tašky

adidas vytváří kolekce pro vrcholové sportovce, pro muže, ale myslí i na krásu i pohodlí žen. adidas vyrábí pro ženy oblečení, nově i funkční spodní prádlo a samozřejmě doplňky – mezi ty nejoblíbenější patří samozřejmě kabelky a tašky.

Kabelky a tašky adidas jsou velmi oblíbené. Jestli hledáte sportovní tašku, která bude vyhovovat vašemu rychlému tempu, značka adidas vás nezklame. adidas drží krok nejen se světovým módním diktátem, ale i se zlepšující se kvalitou. Kolekce adidas kabelek jsou rozmanité, žena si může najít prostornou kabelku nebo sportovně elegantní adidas kabelku do ruky.

adidas a ekotrend

adidas pánské tašky dokonale splňují nároky sportovního stylu života. V současné kolekci adidas najdeme tašku, která je z recyklovatelného materiálu. Což je přesně v duchu současného zeleného trendu – ekologie.

adidas na Queens Hip Hop Shop

Velký výběr kabelek a tašek adidas můžete najít na stránkách Queens Hip Hop Shop www.queens.cz.

Zdroj: http://www.adidas.cz/, www.queens.cz

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu