Proplout podzimem s nonšalancí / Pánská podzimní móda 2. část

Proplout podzimem s nonšalancí / Pánská podzimní móda 2. část

24. října 2009, Giorgio Armani, Hugo Boss, Dior, pánská móda, pánské oblečení, pánská podzimní móda

Sponzorované odkazy

Již jsme si představili značky nabízející sportovní pánskou módu, jíž lze využít v chladnějších podzimních dnech. Dnes Vám nabídneme ochutnávku podzimních kolekcí tří luxusních značek: Giorgio Armani, Dior a Hugo Boss.

Věčně okouzlující Giorgio Armani

Dokonalé střihy, vytříbené materiály, absolutně bezchybná symetrie – to jsou slovní spojení, která symbolizují značku Giorgio Armani. Výjimkou není ani tato sezóna. Uhlazení modelové prezentují nejnovější pánskou kolekci plnou šarmu, elegance a osudové přitažlivosti. Kombinace barev jdou ruka v ruce s vhodně zvolenými střihy, doplněny o vkusné doplňky. Detaily, jako jsou pro mnohé muže boty, šála či manžetové knoflíčky, jsou dotaženy k preciznosti. Vytvářejí ve vzájemných spojeních silné opojení všech smyslů. Muž oblečený kompletně značkou Giorgio Armani je pro ženu neodolatelným magnetem přitažlivosti.

Filozofií značky je myšlenka, že oblečení vyjadřuje bezeslov řeč člověka, který jej má na sobě. Giorgio Armani je značka pro silné, sebevědomé muže, kteří dobře vědí, jaké možnosti móda přináší.

Podzimní kolekce odráží přesně všechny výše uvedené aspekty. Je nadmíru vkusná, decentní, propracovaná do nejmenších detailů, je stvořená pro perfekcionisty a muže, kteří chtějí vypadat sexy.

Odvážný, velmi vytříbený styl Dior

Značka Dior nabízí každou sezónu klasické oblečení, zejména vhodné pro exkluzivní příležitosti. Za zdánlivě jednoduchým a nenápadným kusem oděvu se většinou skrývá šokující překvapení. Letošní podzim by to mohla být například košile, která má knoflíky na zádech nebo volné kalhoty připomínající turecké široké kalhoty a nebo delší „hiphopová“ trika kombinovaná s decentními společenskými kalhoty.

Dior nabízí na podzim hravou módu. Velmi zajímavou, tradiční a zároveň naprosto netradiční. Dior je jedinečný a to je to, co ho již desítky let drží na vrcholu módního průmyslu. Není oblek jako oblek. Nebojte se být trochu výstřední. S Diorem se Vám to podaří tím nejelegantnějším způsobem.

Ďábelská elegance v podání Hugo Boss

Šarmantní a okouzlující módu, zejména společenského rázu nabízí Hugo Boss již od svých počátků. Elegantní saka, kalhoty a kabáty doplněné o jednoduché svetříky či košile.

Kolekce na podzim/zimu není jiná. Drží se moderních trendů barev a tedy využívá převážně šedou a nezůstává pozadu ani střihy – např. šikmě umístěný zip u bundiček. I Hugo Boss ví, že letos jsou hitem opět kožené bundy, a proto tento materiál také vkusně využívá.

Tyto tři světoznámé značky jsou jen inspirací pro Vaše pozdně podzimní elegantní nákupy, ale rozhodně jsou také zajímavou šancí jak obohatit šatník o funkční a hezké kusy oděvu.

Zdroj: www.hugoboss.com, www.giorgioarmani.com, www.dior.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu