Le Silla – krása jehlových podpatků

Le Silla – krása jehlových podpatků

23. října 2009, Le Silla, boty Le Silla, jehlové podpatky, vysoké podpatky, kozačky, luxusní boty, luxusní obuv

Sponzorované odkazy

Jistě mi dáte za pravdu, že ženské nožky vypadají nejlépe na vysokých jehlových podpatkách, ty totiž prodlužují siluetu ženské postavy. Pokud jsou pak tyto jehlové podpatky tak krásné jako ty od italské značky Le Silla, krása ženských nohou je povznesena o několik úrovní výš.

Le Silla

Italská společnost Le Silla poprvé uvedla na trh své skvostné botičky v roce 1994 a ihned zaznamenala obrovský úspěch, kterému se těší dodnes. Za tímto úspěchem stojí dva lidé, a to návrhář Enio Silla, který dal společnosti jméno a který při návrhování bot Le Silla zhmotňuje ideu sedukce, aby žena v botách Le Silla působila co nejvíce žensky, a dále pak umělecká ředitelka společnosti Monica Ciabattini, jež udává koncept každé kolekce, reklamních kampaní i vzhled samostatných butiků.

Není tedy divu, že boty Le Silla si drží nejen v Itálii výsostné postavení v této oblasti a že je jimi přitahována nejedna celebrita. Mezi slavné milovnice bot Le Silla určitě patří herečka Eva Longoria a skandalistka Paris Hilton, které se ve střevíčkách Le Silla ukázaly na nejednom červeném koberci.

Le Silla Woman

Žena, jež nepostrádá eleganci a a je vždy chic, nebojí se ani těch nejvýstřednějších módních trendů, ráda ukazuje svůj osobitý styl skrze to, co má na sobě a ráda se obklopuje luxusními věcmi. Taková je žena podle značky Le Silla.

Le Silla boty

Le Silla boty jsou velmi sofistikované a svůdné, jehlové podpatky nebo i klínky prodlužují siluetu ženské postavy a každé ženě tak přidávají nejen několik centimetrů navíc, ale i charm a styl. Navíc jsou navrhovány, tak aby harmonicky souznily s tvarem ženského chodidla a byly tak maximálně pohodlné. Při pohledu na ně se pak neubráníte obdivnému povzdechu, jelikož jsou opravdovým mistrovským dílem. Současná kolekce bot Le Silla pro podzim/zimu 209–10 zahrnuje od večerních střevíčkům přes lodičky, boty kotníčkové až po kozačky nad kolena. Pyšní se takovými použitými materiály, jako je nejjemnější kůže, často v semišovém vzhledu, samet, satén i krystaly. Mezi barvami převládají přírodní barvy, jako různé odstíny hnědé, šedé nebo černá, také fialová či červená. Výraznou část pak také tvoří zvířecí vzory, a to jak leopardí, zebří, tak i hadí. Le Silla navíc ke svým botičkám nabízí i stejně laděné doplňky jako kabelky, rukavice, pásky a jiné.

Limitovaná edice

Opravdovými skvosty jsou pak boty z limitované edice, které jsou celé poseté krystaly Svarowski a jsou samozřejmě dražší než ty z kolekce běžné, které se pohybují do šesti tisíc korun, což ve srovnání s botami ostatních světových návrhářů, které je nabízejí za podstatně vyšší ceny, není moc.

Le Silla v Praze

Pokud vás luxusní botky Le Silla okouzlily nemusíte pro ně jezdit daleko. Butik Le Silla se totiž nachází v Praze, u Prašné brány. Střevíčky svých snů si tak můžete vybrat přímo v Obecním domě.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu