Stylový zimní doplňek  –  čepice 2009-10

Stylový zimní doplňek – čepice 2009-10

9. listopadu 2009, čepice, Topshop, www.beinstyle.cz, Versace, Guess, Roxy, Roberto Cavalli, kulichy, zimní čepice, módní čepice, trendy čepice, čepice 2009, čepice 2010

Sponzorované odkazy

Teploty venku se pomalu ale jistě dostávají níž a níž. Čím méně stupňů nám však ukazuje teploměr, tím více oblečení a vrstev na sebe musíme navléci tak, abychom zaprvé nezmrzli a za druhé, abychom pořád vypadali co nejlépe.
Nepřibývají nám ale pouze vrstvy oblečení a vysoké kozačky, nýbrž také módní doplňky v podobě rukavic, šál, šátků nebo čepic. A právě od těch dnes začneme.
Čepice už ale nemusí být pouhým prostředkem k tomu, abychom na podzim nebo v zimě neumrzli. Dnes jsou čepice módním doplňkem, který může vypadat stylově a velmi slušivě, a který by ve Vaší zimní výbavě neměl v žádném případě chybět.
Podíváme se tak za čepicemi velkých módních značek, jakými jsou Versace, Roberto Cavalli, nebo Guess, ale také na čepice velmi oblíbených a cenově méně náročnjších značek Roxy nebo Topshop.


Versace

Pokud se chcete v zimě procházet s největší elegancí, můžete si k tomu pořídit nějakou z čepic módní společnosti Versace. Taková čepice už nebude pouhou čepicí, ale luxusním módním doplňkem, ve kterém se budete cítit jak teple, tak i přepychově.
A jaké čepice tato značka nabízí? Různě vzorované i barevné.
V České republice si je pak můžete zakoupit v online internetovém obchodě [ odkaz byl odstraněn ].
I Vy můžete mrznout v těchto chladných měsících stylově v čepicích módní společnosti Versace.


Roberto Cavalli

Jako další výběr z čepic z online butiku [ odkaz byl odstraněn ] si představíme módní čepice značky Roberto Cavalli. Kromě čepic s nápisem této značky, si můžete pořídit čepice se vzorem. Mimo klasických barev hnědé a černé, si můžete pořídit čepici Roberto Cavalli v pestřejších barvách.


Roxy

K výbavě šatníku a nejrůznějších módních doplňků již neodmyslitelně patří známá a populární značka Roxy. I ta svým zákazníkům letos přináší široký a pestrý výběr z hřejivých a stylových čepic.
Co si takhle pořídit aspoň jednu čepici, která z Vás opět udělá mladou rebelku s kulichem na hlavě? V různě barevné pleteně a teplé čepici z Vás bude správná holka, která má styl a ví, co se nosí.
Vystřídejte tak občas své elegantní čepice za nějaké bláznivější modely s bambulí na vrchu.


Guess

Neměli bychom zapomínat ani pro milovníky a velké příznivce stylové a oblíbené značky Guess. Módní společnost Guess nám letos nabízí klasické, přesto stále velmi povedené střihy čepic. Jednoduché a elegantní. Přesně takové jsou letos čepice Guess k mání.


Topshop

Nezapomínáme představit ani některé ukázky z modelů britských sítí butiků Topshop. Modely Topshop jsou opravdu nepřehlédnutelné, barevné a velice in nejen díky svým moderním střihům, ale i díky skutečně pestrým barvám.
Buďte v teple stylových čepic i po dobu těch nejchladnějších měsíců v roce třeba se značkou Topshop a přineste do podzimních a zimních ulic barvy krásných čepic.


Zdroj:: www.topshop.com, www.shopstyle.com, www.gbguess, www.roxy.com, iStockPhoto / Thinkstock

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu