Buďte trendy v semišových kozačkách! / Semišové kozačky

Buďte trendy v semišových kozačkách! / Semišové kozačky

28. října 2009, semišové kozačky, kozačky, podzimní kozačky, zimní kozačky, kozačky podzim 2009, kozačky zima 2010, vysoké kozačky, dámské boty

Sponzorované odkazy

Podzim je v plném proudu a po sněhových kalamitách, které postihly nemalou část České republiky před pár týdny, jsem se již smířila s tím, že teploty budou už jenom klesat. Na sandálky a už ani na lodičky se letos jen tak nedostane, avšak na řadu přicházejí kozačky. Letošní podzim a zimu jsou pak absolutním hitem kozačky semišové, které vypadají naprosto úžasně téměř ke všemu.

Pokud jste si všimli, tak letošní podzimní i zimní kolekce známých a populárních značek obuvi jsou plné těchto krásných a trendy kozaček. Semišové kozačky jsou totiž letošním zaručeným hitem, který se jen tak neomrzí. Pokud je správně skombinujete s oblečením, můžete jimi doladit téměř jakýkoliv outfit.

Stejně jako boty kožené se i ty semišové vyrábí v mnoha různých provedeních, od bot kotníčkových přes poloholeňové až po vysoké kozačky. Velice trendy jsou pak ty, které se shrnutým efektem. Co se týče barev, i tady můžete vybírat. Nejvíce však tento podzim letí popelavě šedá, různé odstíny hnědé, vínová, petrolejově zelená, fialová či samozřejmě černá. S podpatkem nebo bez, semišové kozačky vypadají velmi pěkně na jehlách, na podešvi či úplně placaté. Záleží jen na vás, jaké si vyberete.

Jak semišky nosit?

Jak už jsem zmínila, semišovými kozačkami můžete doladit jakýkoliv outfit a docílit tak požadovaného vzhledu. Pěkně vypadají k úzkých džínům či legínám, absolutním hitem jsou pak semišky k sukni či šatům v kombinaci s punčochami i legínami, v teplejších dnech i na holé nohy.

Baťa kozačky

Semišové kozačky se hojně objevují ve všech současných kolekcích značky Baťa, a to jak v kolekci Urban Folk, kde jsou navíc zdobeny různými cvočky a třásněmi, tak i v kolekcích Rouge či Down Town.

CCC kozačky

Velmi krásné semišové kozačky nabízí u nás ještě ne tak známá polská značka CCC. Tyto kozačky jsou poloholeňové i vysoké, nejčastěji v popelavě šedé či odstínech fialové.

zdroj: www.bata.cz, www.ccc.eu

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu