Krokodýl na tričku / Trička Lacoste

Krokodýl na tričku / Trička Lacoste

2. listopadu 2009, Lacoste, Lacoste trička, polo trička, René Lacoste, krokodýl, polotričko

Sponzorované odkazy

Módní značku Lacoste zná po celém světě milióny lidí a není se čemu divit. Lacoste vyrábí stylové oblečení, pohodlnou a kvalitní obuv i kosmetickou řadu. Než se ale dostaneme k samotným výrobkům, na které se v dnešním článku zaměříme, krátce si připomeňme něco k historii této značky.

Lacoste

Módní společnost Lacoste založil René Lacoste, jehož přezdívku byste mohli uhádnout i Vy. Ano, René Lacostu přezdívali „krokodýl“. V roce 1933 se pak René Lacoste se svým přítelem založil společnost, která se soustředila na výrobu polo triček, a již ve své době se tato společnost stala velmi úspěšnou. Postupem času rozšířila značka Lacoste nejen svou výrobu, ale rozmístila po celém světě i své butiky.
V dnešním článku se podíváme za stylovými a perfektně propracovanými, pohodlnými i velice slušivými dámskými i pánskými Lacoste tričky.


Lacoste trička pro ženy

Polo trička s límečkem pro ženy vypadají velice sexy, i když je řadíme spíše mezi trička sportovní. Žena totiž nemusí vypadat sexy pouze v topech s velkým výstřihem, ale i ve sportovních outfitech. A toho jsou trička Lacoste důkazem. Z široké nabídky triček Lacoste si zajisté vyberete i přesně takový odstín barvy, jaký si jen přejete.
Límečky na tričkách navíc dodávají tričku elegantní ráz, a tričko tak nepůsobí tolik sportovně. Nepřehlédnutelný je na Lacoste tričkách i symbol firmy, malý krokodýl.
Trička Lacoste jsou navíc vyrobena z velmi příjemných a kvalitních tkanin, a tak je nošení takových triček velmi pohodlné.


Dámská Lacoste trička s dlouhým rukávem

Značka Lacoste nevyrábí pouze trička s krátkým rukávem, ale i polo trička s rukávem dlouhým.
Jak můžeme sami vidět, elegantně na Lacoste tričku působí černobílá kombinace barev. Takové tričko se Vám může hodit zaručeně ke všemu. Jak ke sportovnějším džínům, tak i k elegantnější černé sukni a podpatkům. Samozřejmě záleží i na módních doplňcích, které k outfitu zvolíte.
Skvěle a nápaditě vypadá i další Lacoste tričko s barevnými proužky v modré, šedé a červené barvě. Proužkům dá pak vyniknout i samotná bílá barva trička. Již na první pohled vypadá tričko pohodlně.
Hodit se Vám bude určitě i slušivé tmavě modré tričko s tenkými růžovými proužky, které Vám bude slušet ke všem džínům.


Pánská Lacoste trička

Lacoste trička nesluší však pouze ženám. I muži v nich vypadají naprosto skvěle. Límeček dodá pánům elegantní vzhled a správně vybraný střih podtrhne dokonalost mužské postavy. I muži si zde vyberou z široké nabídky vzorů a barev, a tak ve výběru Lacoste trička záleží na vaší fantazii a stylu.
Vybírat si pánové můžou jak ze sportovnějších triček, tak i z těch elegantnějších.
Lacoste trička se Vám zaručeně budou hodit do nejrůznějších společností a stanou se Vašimi příjemnými společníky po celé pracovní, společenské, sportovní i odpočinkové dny.


Pánská Lacoste trička s dlouhým rukávem

Na zimu a chladnější dny by se pánům mohla hodit Lacoste trička s dlouhým rukávem. Opět se i v tomto případě můžeme zmínit o nápaditých barvách, kvalitních materiálech, nejrůznějších vzorech na tričkách, perfektních střizích a slušivých límečcích.


Trička Lacoste jsou tou správnou volbou pro Vaše každodenní pohodlí, doma, v práci i ve společnosti.
Vyzkoušejte i Vy jejich kvalitu a vemte svého krokodýla ven.


„Zdroj“: www.lacoste.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu