Klenot jako módní doplněk / Šperky Miss Sixty

Klenot jako módní doplněk / Šperky Miss Sixty

3. listopadu 2009, Miss Sixty, šperky Miss Sixty, náhrdelník, náramek, hodinky, prstýnek, náušnice

Sponzorované odkazy

Společnost Miss Sixty, se kterou jsme se na našich webových stránkách seznámily, jak víme, nepředstavuje pouze kolekce módního oblečení, ale svým zákaznicím nabízí i módní doplňky, a to například v podobě šperků, jejichž některé modely si dnes představíme.
Kolekce, kterou si ukážeme, patří do kolekce na zimu 2009/2010. Pojďme se na ně tedy podívat.


Šperky Miss Sixty

Většina z nás má ráda třpyt a lesk šperků, a ty od značky Miss Sixty se designérům tuto sezónu vysloveně povedly. V zimní kolekci 09/10 převládají šperky výraznější, i když samozřejmě se mezi modely objevují i ty jemnější. Šperky samotné jsou ozdobeny malými přívěsky, a to například ve tvaru srdíček nebo slziček. Na špercích nechybí ani elegantní a vkusné nápisy společnosti této značky „Miss Sixty“.

Zkrášlete si své zápěstí nebo dekolt nádherným náramkem,náhrdel­níkem nebo hodinkami, které jsou navíc ozdobené přívěsky ve tvaru srdíček a jemně barevnými sklíčky či kamínky. Takový náramek a náhrdelník vám i vašemu outfitu dodá naprostý půvab. Díky jeho vkusnému zpracování se vám bude hodit jak k elegantnímu outfitu, tak i k džínům.


A co takovýto náhrdelník posázený slzičkami? Tento náhrdelník Miss Sixty je dosti výrazný natolik, aby dokonale zpestřil a rozzářil váš dekolt. Teď už jen stačí pořídit si nějaké tričko s hlubším výstřihem, aby šperk víc vynikl, a svým náhrdelníkem pak určitě okouzlíte nejednoho kolemjdoucího.


Pokud jste fanynkou spíše „drsňáckých náramků“, ale přesto byste něco vkusnějšího, mohl by se Vám zamlouvat tento náramek Miss Sixty v setu s výraznějším a stylovým prstýnkem.
Řetízek u náramku má větší oka, a možná i proto působí spíše oním „drsnějším“ dojmem.


Pro typy, které mají v oblibě spíš něžné a jemné šperky, jsme si na ukázku z kolekce Miss Sixty 09/10 připravily náhrdelník v delším řetízku se slzičkou v setu se stejně zdobenými náušnicemi. Takovýto set se bude díky své decentnosti hodit spíše pro elegantnější modely oblečení, kde by mohla vyniknout krásná jednoduchost tohoto šperku.


Kombinace jemného náhrdelníku s dlouhým řetízkem, zakončeného jemným přívěskem s výraznějšími náušnicemi budou vypadat perfektně za každé situace.


Šperky Miss Sixty jsou rozhodně dokonalým dárkem, kterým udělají pánové radost své přítelkyni, ale i ženy svým kamarádkám, sestře nebo mamince.
Budou také určitě jedním z výborných nápadů k tomu, jak někomu letošní Vánoce udělat radost.
Šperky Miss Sixty jsou nadčasové a díky jejich perfektnímu a elegantnímu zpracování i precizním detailům jsou určeny pro ženy všech věkových skupin.


Zdroj: www.misssixty.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu