Podzimní kolekce 2009

Podzimní kolekce 2009

29. října 2009, Beinstyle.cz, značkové kabelky, luxusní kabelky, Francesco Biasia, Beinstyle, podzimní kolekce, podzim 2009, Fendi, Roberto Cavalli, Antica Murrina Veneziana, šperky, luxusní dárky

Sponzorované odkazy

Podzim je doba plískanic, vichrů a velmi nízkých teplot, tudíž je potřeba tomu uzpůsobit i svůj šatník a obohatit ho o kousky, které vás před tímto nečasem ochrání. Nikde však není psáno, že se musíte na podzim a v zimě zahalovat do sice teplých ale nevzhledných kousků. Naopak udržte si svůj styl i v chladnější polovině roku a nechte se okouzlit nabídkou společnosti Beinstyle.

Beinstyle

Společnost Beinstyle, přezdívaná také jako Pařížská ulice českého internetu, působí v České republice od roku 2008 a od té doby si získala mnoho příznivců, kteří oceňují luxus, kvalitu a komfort nakupování přes internet. Není tedy divu, že se Beinstyle rozšířil i na Slovensko a v současné době vstupuje i na polský trh.

Beinstyle se primárně specializuje na prodej módních doplňků italských i jiných luxusních evropských značek, díky Beinstyle tak máte jedinečnou možnost nahlédnout do světa módy a takových světových luxusních značek, jako je například Prada, Gucci, Dolce&Gabbana, Coccinelle, Emporio Armani, Fendi, Burberry a mnoho dalších. Beinstyle však nenabízí pouze kolekce od světově uznávaných návrhářů, ale dává prostor i těm, kteří si teprve své místo na výsluní módy budují.

Sortiment nabízeného zboží na Beinstyle je opravdu rozmanitý a zahrnuje od kabelek a bot přes hodinky, šperky, sluneční brýle, čepice, rukavice až po kravaty či hedvábné šátky. Beinstyle je tedy tou pravou volbou, ať už chcete udělat radost sobě, nebo svým blízkým. Navíc se v žádném případě nemusíte obávat, jako v případě jiných internetových obchodů, že by šlo o padělky. Veškeré zboží na Beinstyle je 100% originální.

Podzimní kolekce v Beinstyle

Jaká je tedy podzimní nabídka na Beinstyle? Před mrazem vás stoprocentně ochrání krásné šály a rukavice Roberto Cavalli či Fendi, především může pak jistě osloví vkusné čepice značky Versace. Beinstyle však na podzim nezapomíná ani na takové módní doplňky, jako jsou dámské kabelky. V podzimní nabídce dominují kabelky Francesco Biasia, které jsou naprosto okouzlující, a to ať už jde o večerní psaníčka, či větší praktické kabelky. Opravdu nádhernými a troufám si říci, že velmi originálními jsou šperky ze skla Murano, které vyrábí společnost Antica Murrina Veneziana a které taktéž najdete v aktuální nabídce Beinstyle.

Jak už jsem zmínila, nabídka Beinstyle je opravdu pestrá a zajímavá a do celé to nabídky můžete nahlédnout na stránkách [ odkaz byl odstraněn ]

Roberto Cavalli

Fendi

Francesco Biasia

Antica Murrina Veneziana

Zdroj: [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii zimní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu