Elle Style Awards již za necelý týden!

Elle Style Awards již za necelý týden!

31. října 2009, Elle Style Awards, Elle, H&M, Sazasu

Sponzorované odkazy

Do vypuknutí dlouho očekávané módní show Elle Style Awards už zbývá necelý týden a na veřejnost tudíž prosakují další informace o tom, jak tato mimořádná módní událost bude probíhat a kdo se na ní objeví. Mimochodem od včerejška je též známa výherkyně soutěže s H&M.

Již od minulého týdne je známo jméno historicky prvního moderátora Elle Style Awards, kterým bude Jiří Macháček, frontman kapely Mig 21, který provede všechny přítomné speciální módní show Elle Style Awards 5. listopadu v pražském klubu Sasazu. Jirka na pódiu samozřejmě nebude sám. Jelikož je celý večer věnován módě a stylu, dvěma pojmům ke kterým neodmyslitelně patří krásné ženy, doplní jeho moderátorský um právě ony! Kdo se bude na pódiu pohybovat společně s ním? Mezi nově potvrzenými jmény se objevily modelky českého původu, které ale na naší půdě potkáte jen stěží, protože svou kariéru úspěšně rozjely za hranicemi. 5. listopadu 2009 se tak v klubu Sasazu sejdou jména jako Denisa Dvořáková, LinČeský návrhář roku****da Vojtová, Pavlína Němcová, Helena Houdová a další. Na tzv. Módní Oscary jsou ale pozvány také modelky, pro které je Česká republika opravdovým domovem a do zahraničí vycestují pouze občas, když dostanou zajímavou zakázku. Mezi takové bezesporu patří nestárnoucí Simona Krainová, která při slavnostním vyhlašování předá jednu z cen a Taťána Kuchařová – Miss World, která svou přítomností ozdobí každou akci.

Galavečer Elle Style Awards, který se bude konat vůbec poprvé v historii České republiky, bude opravdu pompézním představením ikon světa módy. Už je známo, že v rámci programu budou vyhlášeni vítězové kategorií Zahraniční návrhář roku (nominace: Mark Jacobs, Chritopher Bailey, Alexander McQueen), (nominace: Monika Drápalová, Jakub Polanka, Denisa Nová), Style ikona roku (nominace: Anna Geislerová, Tereza Maxová, Jana Kirschner), Modelka roku (nominace: Michaela Kociánová, Denisa Dvořáková, Linda Vojtová), Počin roku (Liběna Rochová a Pavel Ivančic, Radka a René, Jana Zielinski). Už teď však můžeme prozradit, že jednu ze speciálních kategorií Elle Žena roku a Elle Muž roku, o jejichž vítězích hlasují čtenáři na stránkách esa.elle.cz, přijde vyhlásit světová modelka českého původu – Pavlína Němcová.

Módní show Elle Style Awards se zkrátka bude hemžit známými osobnostmi, které mají šanci spatřit také ti, kteří nebudou mít přístup přímo do sálu. Pár chvil před samotným zahájením budou před klub Sasazu v pražských Holešovicích přijíždět pozvaní hosté, pro které bude připraven pověstný červený koberec. Všichni tak mají šanci spatřit hvězdy a módní ikony, které v běžném životě opravdu tak často nepotkáváme.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu