Trendy a teplé / Rukavice 2009

Trendy a teplé / Rukavice 2009

29. listopadu 2009, Rukavice, pletené rukavice, kožené rukavice,

Sponzorované odkazy

Teploty venku se dostávají leckdy až k bodu mrazu a nám už nestačí ani kapsy v teplé bundě na to, abychom naše ruce schovaly do tepla. Proto bychom si na zimu měli pořídit nějaké pěkné a stylové rukavice, které nás zahřejí a zároveň se budou hodit ke zbytku našeho zimního outfitu. Také bychom měli pamatovat na to, že rukavice nejsou jen pouhým módním doplňkem, ale také nás chrání před nepříjemně vysoušenou pokožkou na rukou. Proto bychom měli investovat aspoň do pár kvalitních rukavic z příjemného materiálu, který nás ochrání i před tou nejmrazivější zimou.
Podíváme se nejen na internetové stránky [ odkaz byl odstraněn ], o které jsme se již párkrát zmínili, ale i na jiné modely, kterými byste se tuto sezónu mohli inspirovat.


Beinstyle rukavice

V internetovém butiku [ odkaz byl odstraněn ] si můžete pořídit pletené rukavice, a to od nejrůznějších módních výrobců, jako jsou například Roberto Cavalli, Dolce&Gabbana nebo Fendi.
Rukavice jsou vyrobeny z odlišných materiálů, jakou je vlna, akryl, kašmír nebo dokonce pryskyřice. Co se barvy týče, převládají tóny hnědých a béžových barev, nechybí však ani barva bílá nebo černá.


Kožené rukavice Beinstyle

Ve své zimní výbavě a určitě pestré škály výběru z Vašich rukavic by Vám neměl chybět aspoň jeden pár rukavic kožených.
Kožené rukavice Vám díky tomuto kvalitnímu materiálu vydrží dlouhá léta, a tak byste do takového výběru rukavic přeci jenom investovat více peněz a určitě takového rozhodnutí nelitovat.
Navíc jsou kožené rukavice velice elegantní a naprosto sexy. Záleží také na Vás, jaký materiál kůže vyberete. Máte na výběr například mezi hladkou jehněčí kůží a kůží Nappa.


Palčáky

Pokud zrovna nejdete na důležité pracovní jednání nebo nemáte pracovní schůzku, můžete si místo kožených rukavic obléci takzvané palčáky, což jsou rukavice, do jejíchž jedné „kapsy“ schováte všechny Vaše prstíky kromě palce.
Inspirovat se můžete naší výběrem černobílé kombinace se šňůrkou, abyste ani jednu rukavici neztratili, dlouhých šedivých rukavic nebo barevných rukavic s polo-odnímatelnou kapsičkou pro prsty, třeba kdyby Vám až taková zima nebyla, nebo jste potřebovali něco dělat.
Tak až příště vyrazíte třeba na procházku, zkuste své ruce odít třeba i to toho typu „cool“ rukavic.

Barevné a dlouhé

Barvami nemusí hýřit jen Vaše oblečení, ale i módní doplňky, v našem případě pak právě rukavice. Pokud Vám je opravdu velká zima, pak si pořiďte například tyto barevné rukavice v dlouhém provedení, které Vás zahřejí až po lokty. Už jen na pohled vypadají tyto dlouhé a barvené rukavice velice příjemně a zároveň elegantně.


„Zdroj“: [ odkaz byl odstraněn ], www.shopstyle.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu