Zazařte v luxusní róbě! / Luxusní společenské šaty

Zazařte v luxusní róbě! / Luxusní společenské šaty

4. listopadu 2009, Společenské šaty, Oscar de la Renta, šaty do tanečních, večerní šaty, společenské šaty 2009, šaty dlouhé, šaty koktejlové, Roberto Cavalli, Jovani

Sponzorované odkazy

Na našich stránkách jsme vás už před pár týdny nechali nahlédnout do aktuálních trendů v oblasti společenských a večerních šatů a také vám přiblížili nabídku několika trendových a cenově dostupných značek, jako je například Mango nebo Orsay, které každoročně nabízí krásné společenské šaty různých druhů, při jejichž koupi nemusíte sahat hluboko do peněženky. Pokud jste však při výběru společenských šatů náročnější a rády za ně utrácíte nemalé sumy, hlavně pro vás je tedy dnešní článek, ve kterém si představíme luxusní společenské šaty značek Jovani, Roberto Cavalli a Oscar de la Renta.

Co nevidět tu budou Vánoce a to je, vedle plesové sezony, doba, kdy máte největší možnost své společenské šaty ukázat světu, neboť se konají různé večírky a společenské akce. Na rozdíl od letních akcí, kdy se většinou spokojíme s koktejlkami, v zimě můžeme s klidem obléknout honosnou róbu, avšak samozřejmě vždy musíme přihlížet k velikosti akce. Pokud jste zvyklá utrácet za společenské šaty větší sumy, určitě si můžete být jistá, že na plese či jiné akci budete za hvězdu, neboť šaty luxusních značek jsou samozřejmě rafinovanější a kvalitnější. Nicméně není správné si myslet, že pokud budete mít šaty drahé a luxusní, budou vám slušet, ať už jsou jakékoliv. Šaty musí padnout, ať už jsou odkukoliv.

Jovani

Jovani je proslulá americká značka, která se soustředí právě na společenské a večerní šaty. Nabízí jich nespočetné množství a pro různé příležitosti, od klasických večerních přes šaty na maturitní plesy a podobné akce až po šaty okázalejší, které neváhají obléci ani světové celebrity, aby se v nich ukázaly na červeném koberci. Mezi takové celebrity patří například Beyoncé, Taylor Swift a mnoho dalších.

Roberto Cavalli

Poznávacím znamením Roberta Cavalliho jsou samozřejmě zvířecí vzory a nejvybranější látky. Z nejvybranějších látek, jako je satén, hedvábí a šifón, jsou i šaty Roberto Cavalli, přirozeně ani na šatech se nemůže nevyskytnout nějaký ten zvířecí vzor, hlavně pak ten leopardí. Můžete vybírat jak mezi šatami krátkými tak dlouhými.

Oscar de la Renta

Opravdovým mistrem ve svém oboru je pak návrhář Oscar de la Renta. Stejně jako všechny jeho modely i společenské šaty a róby překypují ženskostí a smyslností. Společenské šaty jsou propracované do posledního detailu a vypadají přímo pohádkově. Jen se samy podívejte, luxus z nich jen čiší.

Zdroje: www.jovani.com, www.robertocavalli.com, www.oscardelarenta.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu