Jimmy Choo pro H&M v prodeji již příští týden!

Jimmy Choo pro H&M v prodeji již příští týden!

5. listopadu 2009, Jimmy Choo, Jimmy Choo pro H&M, H&M, Jimmy Choo for H&M, Jimmy Choo boty

Sponzorované odkazy

Do uvedení kolekce Jimmy Choo pro H&M do vybraných 200 obchodů zbývá už jen něco přes týden a je tedy na čase pořádně se s kolekcí seznámit, aby váš výběr na místě byl jednodušší a rychlejší, neboť jak všichni tušíte, bude to doslova o tom „ kdo dřív přijde, ten dřív mele“. Pokud tedy máte o kolekci Jimmy Choo zájem, zamiřte si to 14. 11. do H&M v Myslbeku Na Příkopě, jedině tam bude tato kolekce u nás k dostání.

2. listopadu proběhl v Los Angeles zahajovací večírek, kde byla představena úplná kolekce Jimmy Choo a na které samozřejmě nemohly chybět ani celebrity. Červený koberec tentokrát zaplnili například Paris a Nicky Hiltonovi, Hayden Panettiere, Kate Walsh, Olivia Wilde, Sheryl Crow, Cat Deeley a mnoho dalších, kteří neskrývali své nadšení ze spolupráce Jimmyho Choo s H&M. „Miluju H&M a to, že se pustili do spolupráce s Jimmy Choo, je úžasné. Moc se mi líbí ty kabelky, boty, všechno. Oblečení je velmi roztomilé. Je tam spousta nádherných věcí a nemůžu se dočkat, až seženu celou kolekci.“, řekla novinářům Paris Hilton.

Podle slov ředitelky a designérky značky Jimmy Choo Tamary Mellon kolekce ztělesňuje postoj a ducha neformálního party glamour looku. Celá kolekce se dá velmi dobře kombinovat. Šaty, boty , kabelky i doplňky k sobě perfektně ladí. Pojďte se však už přesvědčit sami.

Kolekce Jimmy Choo pro H&M

Sama za sebe musím říct, že kolekce je naprosto úchvatná, a to od bot až po doplňky. Oblečení, ačkoliv se tohoto úkolu zhostil team Jimmy Choo poprvé, je velmi povedené a glamour ve všech směrem. Pokud vás zajímají ceny, tak balerínky se dají pořídit za 1799 Kč, sandály na vysokém podpatku nejčastěji za 2999 Kč. Kabelky se pohybují od 1449 Kč až třeba po 5999 Kč. V oblečení je to pak velmi různé, například top s flitry, který vidíte níže, pořídíte za 1799 Kč, modré semišové šaty za 5999 Kč. Náušnice od Jimmy Choo v H&M koupíte už za 599 Kč.

Jimmy Choo při tvorbě kolekce pro H&M nezapomněl ani na pány. Nabízí jak jinak boty, velmi vskusné džíny, kašmírové svetry s výstřihem do V, či elegantní saka, trika, kabely a jiné doplňky.

Zdroj: www.hm.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu