Kvalitní módní doplněk Lacoste / Lacoste pásky

Kvalitní módní doplněk Lacoste / Lacoste pásky

27. listopadu 2009, Lacoste, pásky, módní doplněk, dámské pásky, pánské pásky, Lacoste pásky, kožené pásky

Sponzorované odkazy

Mezi kvalitní módní doplňky patří bezesporu pásky. Pokud byste si chtěli pořídit nějaký, který nejen dobře vypadá, ale i vydrží po celá dlouhá léta, mohli byste se poohlídnout po modelech pásků v kolekcích módní značky Lacoste. Již jsme si u této značky představili známou a úspěšnou kolekci triček, s kterými se firma Lacoste proslavila po celém světě, a dnes se tedy podíváme na další kolekci, a to na kolekci pásků této značky.
Poohlédneme se tedy spolu za modely pásků jak pro dámy, tak i pro pány. A i zde, na páscích Lacoste, objevíte samozřejmě známého krokodýla.


Lacoste pánské pásky

Sexy a kvalitní kožené pásky budou zajisté například skvělým dárkem pro pány letošní Vánoce. Kvalitním koženým páskem značky Lacoste totiž potěšíte určitě nejednoho muže.
Nic nezkazíte, pokud při nákupu pánského pásku Lacoste, vyberete hnědou barvu pásku.
Na výběr máte mimojiné i různé druhy kůže, různé druhy sponek u pásků a dalších nepatrných detailů této značky, jak sami můžete vidět níže na obrázcích.
Jedno je jisté, s koženým kvalitním páskem Lacoste se budou pánové cítit sebejistí a sexy v každých kalhotách.


Lacoste dámské pásky

Ani dámských páskům Lacoste nechybí kouzlo této značky. I zde můžete vybírat mnoho různých druhů pásků s vícero odlišnými motivy nebo v rozličném materiálovém složení či barevném uspořádání.
Na módních doplňcích, jako jsou pásky, byste rozhodně nemuseli až tak moc šetřit, a naopak si pořídit nějaké kvalitnější modely, jako jsou právě například pásky Lacoste, které opravdu něco vydrží.
I ženy se také mohou samozřejmě na svých páscích pyšnit motivem oblíbené a celosvětově proslulé módní společnosti Lacoste, motivem krásného krokodýla.


Barevné pásky Lacoste

Lacoste pásky nejsou ale jen kožené, elegantní a jednobarevné. Pokud jste větším příznivcem barev a rádi si s barvami na svých outfitech pohráváte, tak i pro Vás si společnost Lacoste pak připravila pár modelů takovýchto pásku. Sami se pak můžete přesvědčit na níže uvedených obrázcích.
Zkombinujte si Váš nový barevný Lacoste pásek s Vaším oblečením i Vy a rozzařte tak tento šedý podzim.


Zdroj: wwww.lacoste.com

Autorem článku je Lenka, K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu