Luxusní švýcarská hodinářská značka Girard-Perregaux  a  vybrané modely z dámských kolekcí

Luxusní švýcarská hodinářská značka Girard-Perregaux a vybrané modely z dámských kolekcí

8. listopadu 2009, Girard-Perregaux, Girard-Perregaux hodinky, luxusní hodinky, švýcarské hodinky, dámské hodinky, náramkové hodinky

Sponzorované odkazy

Girard-Perregaux je jedním z mála původních výrobců švýcarských hodinek. Již více než dvě století vytváří unikátní hodinky pro opravdové znalce. Za výjimečností značky stojí především vyvážená kombinace technického mistrovství s vášní pro design. Neustálý výzkum a vývoj umožňuje firmě uvádět na trh rozsáhlé portfolio hodinek, od těch jednoduchých po složité s přídavnými funkcemi a komplikacemi.

Tradice značky sahá až do roku 1791. Jejím výsledkem jsou díla, v nichž se snoubí technické a estetické mistrovství – například známý tourbillon se třemi zlatými mosty, vytvořený Constantem Girardem v 19. století. Toto unikátní dědictví se odráží v aplikaci nejnovějších technologií. Hodinky již nejsou jen přepracovanými kusy z minulosti, ale inovačními díly, vedenými snahou o dokonalost a důkladným výzkumem až k těm nejjemnějším detailům.

Kolekce společnosti jsou prezentovány po celém světě, v 500 prestižních obchodech a několika exkluzivních buticích. Ty v současné době najdeme ve švýcarském Gstaadu, Pekingu, Šanghaji, Macau, Hongkongu, indickém Hajdarábádu a od prosince 2008 i v Praze. Cena hodinek Girard-Perregaux začíná na 7 700 švýcarských franků. Nejexkluzivnější kousky stojí i více než milion franků.

Jak již bylo uvedeno výše, společnost Girard-Perregaux nabízí rozsáhlé portfolio hodinek. Každá z kolekcí je něčím charakteristická – ať se jedná o designové prvky či náročné hodinářské komplikace, hodinky Girard-Perregaux dokážou vždy zaujmout. Kolekce dámských hodinek samozřejmě nejsou výjimkou:

Dámská kolekce Cat’s Eye

Modely kolekce Cat’s Eye jsou určené ženám, které dokážou ocenit tradiční hodinářské hodnoty. Hodinky Cat’s Eye jsou tedy nejenom elegantní – jsou také vyjádřením hodinářského umění švýcarské manufaktury Girard-Perregaux.

Pouzdra hodinek Cat’s Eye jsou oválná a mají charakteristické delší výstupky. Jsou dostupné ve dvou základních verzích – vertikální a horizontální.

Dámská kolekce ww.tc

Nadčasová elegance hodinek kolekce ww.tc, jenž spatřila světlo světa v roce 2000, se dokonale doplňuje s jejími moderními funkcemi. Tyto hodinky určují čas ve čtyřiadvaceti světových městech, přičemž každé z těchto měst spadá pod jinou časovou zónu. Odtud pochází jejich název – ww.tc – neboli World-Wide Time Control – tedy kontrola světového času. WW.TC Shopping navíc nabízí jakousi dámskou interpretaci světového času – dámy, které rády nakupují, si na lunetě hodinek mohou přečíst aktuální čas v místech, kde se nachází slavné luxusní butiky.

Dámská kolekce Small Chronograph

Hodinářská klasika – chronograf – vložena do elegantních dámských hodinek, takový je model Small Chronograf. Ukrývá v sobě jeden z nejmenších chronografů na světě a představuje tak další z více než osmdesáti patentů značky Girard-Perregaux.

Dámská kolekce Girard-Perregaux 1966

Původně čistě pánská kolekce Girard-Perregaux 1966 získala v roce 2009 dámskou společnost. Dámy, které ocení kvalitu švýcarské manufaktury a eleganci inspirovanou tradicí, ale také současnými trendy úzkých hodinek, se mohou těšit na tyto nové modely.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu