Plaťte stylově! / Peněženky Lacoste

Plaťte stylově! / Peněženky Lacoste

15. listopadu 2009, Lacoste peněženka, Lacoste Sportwear, Lacoste Club, dámské peněženky, pánské peněženky, kožené peněženky, Lacoste peněženky

Sponzorované odkazy

Módní společnost Lacoste se specializuje na širokou výrobu nejrůznějších produktů. V sortimentu této módní značky najdeme kolekce oblečení, módních doplňků, kosmetiky a dokonce i domácího textilu. Již z tohoto můžeme usoudit, jak velice je tato značka oblíbená.
Spolu už jsme se na některé jejích překrásné modely podívali, některé nás ještě čekají. Dnes se porozhlédneme po dalších trendy a stylových kouscích z tvorby společnosti Lacoste, na kterých také najdeme onoho módního krokodýla. Představíme si modely pánskýchdámských peněženek Lacoste, a to jak sportovnějších, tak i elegantnějších.


Lacoste dámské peněženky

Lacoste peněženky pro dámy jsou nejen elegantní a velice praktické, jsou také opravdu kvalitní. Proto i když jsou o něco dražší, investovat do nich se vyplatí.
Většinou se modely Lacoste peněženek nacházejí hned ve vícero barvách či vzorech. Jinak tomu není ani u těchto peněženek Lacoste. Velice elegantně působí peněženky Lacoste v hnědé a černé barvě. Jejich podlouhlý tvar a stříbrná barva symbolu Lacoste dodávají peněžence velice vkusný a vybraný vzhled.
Pokud Vám však více vyhovují peněženky větších rozměrů, pak by se Vám mohly líbit Lacoste peněženky v bílé a růžové barvě. Tento model je pak dostupný i v barvě černé. Elegantním je pak i způsob zavírání peněženky ve stříbrné barvě a vyznačenou značkou Lacoste.


Lacoste elegantní pánské peněženky

Základním módním doplňkem každého muže by měla být pěkná, kožená a kvalitní peněženka. Takovýto model peněženky můžete objevit u módní společnosti Lacoste.
Vybírat můžete mezi elegantními peněženkami černé a hnědé barvy. Najdete zde pak několik modelů, a to například polodlouhé nebo na výšku, s různým způsobem uspořádání i odlišným počtem kapsiček. Některé hnědé peněženky jsou pak vkusně olemovány červenou barvou, pokud byste si ale chtěli pořídit peněženku bez barevného lemování, pak i v tomto případě Vám společnost Lacoste udělá radost. Modely těchto pánských peněženek Lacoste naleznete v kolekci kožených výrobků Lacoste Club.


Lacoste sportovní pánské peněženky

Pokud si chcete svou elegantní peněženku schovat, aby se Vám nezničila, ale pořád byste se chtěli prezentovat Lacoste peněženkou, pak pro Vás značka Lacoste přichystala na výběr ze sportovnějších a zároveň barevnějších modelů pánských peněženek.
V této kolekci kožených výrobků Lacoste Sportwear pak například najdete i peněženku určenou přímo pro mince.
Zajímavé jsou na těchto peněženkách určitě vzory barevně ztvárněných svislých a vodorovných proužků, které působí velice poutavě a zároveň pořád decentně.
Určitě i zde máte z čeho vybírat.


peněženkou Lacoste prostě budete styloví i u placení.


Zdroj: www.lacoste.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu