GORE-TEX obuv / Do práce i do přírody

GORE-TEX obuv / Do práce i do přírody

26. listopadu 2009, GORETEX obuv, GORE-TEX Extended Comfort, GORE-TEX Performance Comfort, GORE-TEX Insulated Comfort

Sponzorované odkazy

Již jsme si představili spoustu různých módních brandů, jež se soustředí na módu elegantní, streetovou a módu různých dalších více či méně podobných stylů. Dnes si ale představíme značku, která je zaměřená spíše na aktivní lifestyle a všelijaké sportovní vyžití, i když už dnes ani výroba značky, kterou si představíme, nepostrádá elegantní a business sortiment.
Dnes se podíváme na kolekce obuvi značky GORE-TEX. Značka GORE-TEX je proslavená hlavně díky svému kvalitnímu materiálu, který je nepromokavý a voděvzdorný. Materiál GORE-TEX je složený z pórovité membrány, jež má na svém centimetru čtverečním 1, 4 miliardy i více pórů. Takové póry jsou 20 000krát menší než kapka vody, a tak je obuv GORE-TEX perfektně chráněná před promočením a navlhnutím.
Kvalita všech produktů této značky je ověřována složitými a náročnými zkouškami odolnosti, a tak při koupi produktů mohou mít zákazníci u této značky naprostou jistotu propracovaného a opravdu velmi kvalitního zboží.
My se dnes podíváme na obuv GORE-TEX. Projdeme si tři odlišné skupiny Gore-Tex obuvi, a to GORE-TEX Extended Comfort, GORE-TEX Performance Comfort, GORE-TEX Insulated Comfort pro ženy, muže i děti.


GORE-TEX Extended Comfort

Obuv GORE-TEX Extended Comfort je určena pro aktivitní životní styl v teplejších a mírnějších podmínkách. Jak se ale již brzy přesvědčíme, nemusíme v obuvi GORE-TEX vyrazit pouze do přírody nebo na hory, ale i do práce. Značka GORE-TEX nabízí totiž zákazníkům tuto obuv s jedním z nejkvalitnějších materiálů i do společnosti.
Jak sami můžete vidět, obuv GORE-TEX si může obout i ten nejelegantnější typ muže. Co navíc, pohodlně se v ní bude cítit i ten nejnáročnější muž, který je na výběr obuvi velice citlivý a opatrný.


V této samé řadě GORE-TEX Extended Comfort si ale můžete pořídit i obuv určenou pro všemožné typy sportů, od turistiky až po běh. Značka GORE-TEX nabízí neskutečný výběr, a pak tedy záleží na Vás, jakou obuv hledáte a co u ní preferujete.


GORE-TEX Performance Comfort

I řada GORE-TEX Performance Comfort udrží Vaši nohu po celou dobu v suchu a teple. Řada GORE-TEX Performance Comfort je učena pro všelijaké outdoorové aktivity i do těch náročnějších podmínek.
Opět zde ale najdeme modely obuvi, která není určena jen pro horolezectví a náročnou turistiku. Tentokrát si ukážeme elegantní řadu GORE-TEX i pro ženy.
Pro současnou sezónu se nám budou naprosto určitě hodit elegantnější kozačky. U značky **GORE-TEX
si můžeme vybrat kozačky jak bez podpatku, tak i s ním.
Podívejte se sami, jaké modely dámské elegantnější obuvi si můžete u této značky pořídit.


Opět se ale můžeme podívat na kousky obuvi řady GORE-TEX Performance Comfort pro aktivnější sportovní využití, jimiž jsou například následující modely GORE-TEX.


GORE-TEX Insulated Comfort

Poslední řadou, kterou si des představíme je GORE-TEX Insulated Comfort. I tato řada, stejně jako dvě předchozí, ochrání Vaši nohu před vlhkem a mokrem. Hlavní výhodou této řady je vhodnost nošení obuvi v chladných podmínkách. Obuv řady GORE-TEX Insulated Comfort je možno používat pro zimní outdoorové aktivity.
Goretex obuv není ale určena jen dospělým. Obuv této značky můžeme zakoupit i těm nejmenším. Děti se v této obuvi budou i v tom největším sněhu cítit příjemně. Díky nepropustnému materiálu je totiž nebudou trápit promáčené botičky ani zmrzlé nožičky. Obuv GORE-TEX pro děti navíc i skvěle vypadá.


Podívat se můžete i na mix modelů obuvi řady GORE-TEX Insulated Comfort určené jak pro běžné denní nošení, tak i pro outdoorové využití. Inspirovat pro nákupy se můžete například následujícími kousky.


„Zdroj“: www.goretex.cz, www.wikipedia.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu